Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung planuje coś wyjątkowo interesującego z Microsoftem. I tak, chodzi o gaming.

Microsoft oficjalnie zaprezentował swoją inicjatywę Xbox Everywhere, której celem jest zachęcenie ludzi do grania w Xbox Cloud Gaming na jak największej liczbie urządzeń. Jedno z takich właśnie urządzeń, to prawdopodobnie… gamingowy telewizor Samsunga. 

Jak wynika z najnowszych przecieków, zespół Xbox w Microsoft współpracuje bezpośrednio z Samsungiem nad stworzeniem aplikacji do strumieniowego przesyłania Xbox na telewizory. Współpraca z koreańską firmą ma sens, ponieważ jest ona największym producentem telewizorów na świecie.

 

 

Przy okazji pozwoliłoby to Microsoftowi ponownie utrzeć nosa Sony, konsolowemu rywalowi, który oczywiście jest również istotnym graczem w obszarze telewizorów. Microsoft wyraźnie rozwija koncepcję gier w chmurze, a Xbox staje się coraz silniej platformą opartą na chmurze.

Microsoft wydaje się mieć w ostatnim czasie wyjątkowo przemyślaną strategię w obszarze gamingu. Dowodem tego jest choćby zakup Bethesdy. Jednak cloud gaming to póki co pole nieco nierówne, z sukcesami, jak GeForce Now i totalnymi klapami, jak Google Stadia. Duet Samsung i Microsoft mają jednak wszelkie możliwości, by zakwalifikować się do pierwszej z kategorii.

 

Samsung zapowiada technologię, która uczyni smartfony jeszcze szybszymi.

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE