Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung OLED S95B wchodzi do sprzedaży w Polsce, dopełniając ofertę telewizorów Samsung na polskim rynku.

W tym roku bogatą ofertę telewizorów Samsung uzupełni OLED S95B. Wprowadzenie tego modelu do portfolio jest realizacją wizji firmy Samsung „ekrany wszędzie, ekrany dla wszystkich”. Telewizor jest już dostępny w Polsce na stronie Samsung.com w dwóch rozmiarach 55 i 65 cali. Wprowadzenie telewizora OLED S95B, który stanowi dopełnienie oferty na polskim rynku, daje widzom jeszcze szerszą gamę produktów odpowiadających na zróżnicowane potrzeby.

  • Technologia Samsung OLED, która wykorzystuje samoemisyjne piksele, zapewnia głęboką czerń, czystą biel i pełną paletę żywych kolorów.
  • Samsung OLED łączy wydajność Neuronowego Procesora Quantum 4K z technologią OLED Quantum HDR, co przekłada się na realistyczne kolory, poprawia kontrast i odwzorowanie szczegółów.
  • To pierwszy telewizor, który opiera się na wiernym odwzorowaniu kolorów PANTONE.
  • OLED S95B oferuje ponadto wszystkie zalety platformy Tizen, a jakość obrazu uzupełnia szereg rozwiązań audio, takich jak Q-Symphony z Dolby Atmos czy Dźwięk Podążający za Obiektem.
  • Telewizor jest dostępny na stronie Samsung.com w wersji 55 i 65-calowej.

 

 

Moc samoemisyjnych pikseli

Telewizor OLED S95B oferuje technologię Samsung OLED z samoemisyjnymi pikselami, dzięki którym głęboka czerń i szeroka paleta kolorów stają się niezwykle żywe. W połączeniu z OLED Quantum HDR obraz będzie tak realistyczny, kontrastowy i szczegółowy, że trudno będzie oderwać wzrok od ekranu. Autentyczność kolorów i ich wierne odwzorowanie potwierdza certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE”. Oznacza on, że S95B prawdziwie prezentuje 2030 barw PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni tonu skóry. To pierwszy telewizor, który opiera się na wiarygodnych kolorach PANTONE.

W tym nowym modelu Samsung zastosował także szereg rozwiązań, które sprawdziły się i zapewniły popularność telewizorów Neo QLED. Wśród nich Neuronowy Procesor Quantum 4K, który zapewnia świetne wrażenia, podczas oglądania, gwarantując żywe kolory, kontrast i szczegóły. Funkcja Skalowania do 4K  – dzięki sztucznej inteligencji z wykorzystaniem aż 20 sieci neuronowych – pozwala cieszyć się ulubionymi treściami w świetnej jakości, niezależnie od rozdzielczości pliku źródłowego.

Z myślą o fanach sportu i gier OLED S95B oferuje także Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+. Dzięki upłynnieniu ruchu do 120 Hz w 4K, można cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce – bez względu na to, czy grasz czy oglądasz. Nie mogło także zabraknąć sztandarowych rozwiązań Samsung dla fanów gier, takich jak Ultra Szeroki Widok w Grach czy Panel Gracza.

 

 

Udoskonalone wrażenia

W telewizorze Samsung OLED widzowie znajdą udoskonalony Smart Hub, czyli intuicyjne centrum sterowania. W tym roku interfejs jest jeszcze łatwiejszy w użytkowaniu. Widzowie szybciej wyszukają pożądane treści, które dodatkowo podzielone będą na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem wcześniejszych zainteresowań.

Telewizor S95B oferuje ponadto szereg funkcji i technologii, które widzowie dobrze znają z linii Neo QLED. Wśród nich m.in. funkcja SmartThings do łatwego łączenia i zarządzania urządzeniami, tryb Multi View (oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie) czy PC na Ekranie TV – opcję niezastąpioną podczas pracy i nauki zdalnej.

Mówiąc o wrażeniach nie sposób nie wspomnieć o możliwościach audio nowego OLED S95B. Dolby Atmos w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia niezwykle porywający dźwięk, który pozwoli przenieść się w sam środek akcji. Wrażenia spotęguje technologia Dźwięku Podążającego za Obiektem. Wbudowany system głośników (2.2.2) dostarczy więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń. Nie zabrakło także technologii Q-Symphony, która dostarcza harmonijne brzmienie soundbara i telewizora.

Samsung S95B wyróżnia się Laserowym Designem. Charakteryzuje się smukłym profilem, wyglądającym niczym wycięty laserem. Minimalistyczna ramka i smukły tył telewizora sprawiają, że ten nowy ekran prezentuje się stylowo i elegancko w każdym wnętrzu.

Samsung OLED S95B jest już dostępny w Polsce na stronie Samsung.com w rozmiarze 55” i 65”.

 

Samsung Electronics Polska ponownie uznany za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce, w rankingu Poland’s Best Employers 2022.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE