Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Memory Summit 2024: “To idealny czas, aby dołączyć do grona naszych partnerów” – podkreślił Radosław Szulik, Senior Product & Operations Unit Manager w Samsung Memory

Samsung Memory Summit 2024 odbył się, podobnie jak rok temu, w urokliwych postindustrialnych przestrzeniach hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach. Wydarzenie przyciągnęło licznych gości, oferując interesujące wystąpienia oraz uroczystą galę wręczenia nagród dla najlepszych partnerów.

Samsung to dziś czołowy producent pamięci na świecie i poważny gracz na rynku, także tym między Bugiem i Odrą. Trudno więc dziwić się temu, że na organizowany przez polski oddział koreańskiego giganta Memory Summit, z edycji na edycję przybywa coraz więcej współpracujących z półprzewodnikowym potentatem firm.

“W Samsung Memory współpracę opieramy na bliskich relacjach z partnerami, na budowaniu razem tego rynku. Dlatego zachęcam wszystkich do tego, aby rozpoczęli z nami współpracę. Obecnym partnerom dziękuję za to, że przez ostatni rok razem z nami dokonywali cudów i rzeczy niemożliwych, o których mówiliśmy podczas naszej ostatniej konferencji. Myślę, że jest to idealny czas, aby dołączyć do grona naszych partnerów, ponieważ widzimy pozytywne trendy rynkowe, które możemy wspólnie wykorzystać.” – powiedział Radosław Szulik, Senior Product & Operations Unit Manager w Samsung Memory.

 

 

Samsung Memory Summit 2024 okazał się wyraźnym sukcesem. Starannie przygotowane prezentacje, świetna organizacja i doskonała atmosfera sprawiły, że uczestnicy będą wspominać to wydarzenie z entuzjazmem. Samsung po raz kolejny dowiódł swojej niezawodności jako organizator.

Samsung Memory Summit 2024: Wydarzenie na najwyższym poziomie, znakomite wystąpienia i prestiżowe nagrody – Samsung nagrodził swoich najlepszych partnerów w segmencie Memory!

 

Uwadze polecamy także komentarz Macieja Kamińskiego, Dyrektora Samsung Memory na Polskę i region CEE, który nie tylko podziękował ale i trafnie podsumował rok pracy z partnerami komentując tegoroczna edycję Samsung Memory Summit:

Samsung Memory Summit 2024: “Bardzo Wam drodzy partnerzy dziękuję za Waszą obecność, za kolejny rok współpracy, za sukcesy, za dokonania” – podkreślił Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE