Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Memory Summit 2024: “TD SYNNEX z dumą dystrybuuje pełne portfolio produktów Samsung Memory, również dyski serwerowe DCT i właśnie w tej kategorii zostaliśmy wyróżnieni” podkreślił Marcin Ruciński, TD SYNNEX

Tegoroczny Samsung Memory Summit odbył się 23 maja w urokliwych postindustrialnych przestrzeniach hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, oferując inspirujące wystąpienia oraz uroczystą galę wręczenia nagród dla najlepszych partnerów.

Dystrybucja to jeden z kluczowych elementów całej drogi, którą przechodzi produkt, od zjechania z linii produkcyjnej, do rąk ostatecznego klienta. Jest to też działalność bardzo wymagająca, nie wybaczająca błędów w planowaniu. Dlatego sukcesy dystrybutorów są szczególnie godne podkreślenia. Na tegorocznym Samsung Memory Summit agrodę specjalną za rozwój sprzedaży dysków serwerowych DCT trafiła w ręce TD Synnex.

“TD SYNNEX z dumą dystrybuuje pełne portfolio produktów Samsung Memory, a od niedawna również dyski serwerowe DCT. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni właśnie w tej kategorii produktowej” – wyjaśnił Marcin Ruciński, Sales and Product Marketing Director w TD SYNNEX – “Samsung Memory to kluczowy producent dla TD SYNNEX a rozwój tego portfolio jest dla nas najwyższym priorytetem. (…) Jak co roku Samsung Memory Summit to wydarzenie obowiązkowe, na którym poznajemy strategię producenta, ale również mamy okazję do wymiany doświadczeń z kluczowymi partnerami.”

 

 

Samsung Memory Summit 2024 stanowił doskonałą okazję do transferu wiedzy i wymiany idei. Silne relacje między partnerami oraz możliwości networkingowe sprawiły, że uczestnicy mogli nawiązać nowe, wartościowe kontakty i czerpać z bogatego doświadczenia innych. To spotkanie z pewnością przyniesie długotrwałe korzyści wszystkim zaangażowanym.

Samsung Memory Summit 2024: Wydarzenie na najwyższym poziomie, znakomite wystąpienia i prestiżowe nagrody – Samsung nagrodził swoich najlepszych partnerów w segmencie Memory!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE