Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Memory Summit 2024: “Bardzo Wam drodzy partnerzy dziękuję za Waszą obecność, za kolejny rok współpracy, za sukcesy, za dokonania” – podkreślił Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE

Samsung w tym roku ponownie zorganizował swój Memory Summit w Pabianicach, w postindustrialnych przestrzeniach hotelu Fabryka Wełny. Przed kamerą IT Reseller TV, Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE potwierdził, że ta część biznesu koreańskiego giganta ma przed sobą wyjątkowo korzystne perspektywy. 

Wydarzenie miało miejsce 23 maja 2024 roku i przyciągnęło wielu zaproszonych gości, oferując interesujące wystąpienia oraz efektowną galę wręczenia nagród najskuteczniejszym partnerom. Samsung Memory po raz kolejny potwierdził, że utrzymuje znakomite relacje ze swoimi partnerami. Całe Memory Summit odbyło się w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, a korytarze hotelu były pełne interesujących rozmów. Organizatorom udało się stworzyć wydarzenie partnerskie, które obecni na nim partnerzy będą zapewne wspominali bardzo pozytywnie.

“Szanowni Państwo! Drodzy Koledzy! Za nami kolejna konferencja roczna Samsung Memory, kolejny raz w Pabianicach. Bardzo Wam dziękuję za Waszą obecność, za kolejny rok współpracy, za sukcesy, za dokonania. W dniu dzisiejszym mieliśmy również okazję świętować. Łączną liczbę ponad 4 tys. 300 partnerów biznesowych, którzy dokonali w zeszłym roku zakupów produktów Samsung Memory. Serdecznie Wam za to dziękuję. Jeżeli chodzi o nasz biznes, to wszystko rozwija się dobrze, rośnie zapotrzebowanie na kości pamięci i ufam, że kolejny rok, który jest przed nami, będzie również rokiem pełnym sukcesów. Na dzisiejszym spotkaniu przedstawiliśmy trzy kluczowe elementy naszej strategii. Mówiliśmy o performance security i future. Te trzy elementy będą podstawą naszej strategii marketingowej na nadchodzący rok. Drodzy Koledzy Partnerzy! Wszystkim wygranym gratuluję. Dziękuję bardzo za Wasze wsparcie i do zobaczenia za rok na kolejnej konferencji rocznej Samsung Memory.” – powiedział Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE.

 

 

Samsung zdecydowanie stanął na wysokości zadania w roli organizatora. Świetnie przygotowane wystąpienia, dobra oprawa i interesujący program oraz, co najważniejsze, znakomita atmosfera – Samsung Memory Summit 2024 był jednym z najlepszych wydarzeń partnerskich tej wiosny.

Samsung Memory Summit 2024: Wydarzenie na najwyższym poziomie, znakomite wystąpienia i prestiżowe nagrody – Samsung nagrodził swoich najlepszych partnerów w segmencie Memory!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE