Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Memory Summit 2024: “Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i za nagrodę (…) to dla nas super ważne, ale również bardzo motywujące, żeby dalej współpracować i stawiać sobie nowe cele” – podkreślił Przemysław Ladra, X-kom

Samsung Memory Summit 2024 odbył się 23 maja w malowniczym otoczeniu postindustrialnych przestrzeni hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach. Tegoroczne spotkanie zgromadziło licznych gości, oferując bogaty program pełen inspirujących wystąpień i wyjątkową galę wręczenia nagród dla najskuteczniejszych partnerów. Wśród tych ostatnich znalazła się firma X-kom.

Rynek konsumencki jest chłonny jeśli chodzi o produkty z kategorii pamięci; zarówno modułów pamięci operacyjnej, jak i nośników danych. Prawdziwym potentatem sprzedaży rozwiązań konsumenckich w Polsce jest firma X-kom, która w tym roku została nagrodzona podczas Samsung Memory Summit za największą sprzedaż dysków NVMe.

“Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i za nagrodę, którą otrzymaliśmy. Jest to dla nas super ważne, ale również bardzo motywujące, żeby dalej współpracować i stawiać sobie nowe cele i sięgać po takie właśnie nagrody” – powiedział Przemysław Ladra, wiceprezes X-kom“Szczególne podziękowania kieruję również w stronę naszego zespołu, bo tak naprawdę to to ich zasługa i ich praca przyczynia się do tego, że możemy takie takie osiągnięcia zdobywać. (…) Takie wydarzenia jak dzisiejsze są też świetnym momentem i świetną okazją do tego, żeby rozpocząć wspólną drogę z X-kom, do czego gorąco zachęcam. Zapraszam do naszej strony, do naszej aplikacji mobilnej, gdzie można zobaczyć to, w jaki sposób funkcjonujemy, w jaki sposób działamy”

 

 

Samsung Memory Summit 2024 okazał się wyraźnym sukcesem. Starannie przygotowane prezentacje, świetna organizacja i doskonała atmosfera sprawiły, że uczestnicy będą wspominać to wydarzenie z entuzjazmem. Samsung po raz kolejny dowiódł swojej niezawodności jako organizator.

Samsung Memory Summit 2024: Wydarzenie na najwyższym poziomie, znakomite wystąpienia i prestiżowe nagrody – Samsung nagrodził swoich najlepszych partnerów w segmencie Memory!

 

Uwadze polecamy także komentarz Macieja Kamińskiego, Dyrektora Samsung Memory na Polskę i region CEE, który nie tylko podziękował ale i trafnie podsumował rok pracy z partnerami komentując tegoroczna edycję Samsung Memory Summit:

Samsung Memory Summit 2024: “Bardzo Wam drodzy partnerzy dziękuję za Waszą obecność, za kolejny rok współpracy, za sukcesy, za dokonania” – podkreślił Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE