Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Memory Summit 2022: Patrycja Gawarecka wspólnie z Maciejem Kamińskim oceniają współpracę i komentują nagrodę za “Największy wkład w rozwój regionu SEE”

1 czerwca odbyło się wydarzenie partnerskie części firmy Samsung Electronics, zajmującej się obszarem pamięci. Tegoroczna konferencja Samsung Memory Summit to pierwsze takie wydarzenie w historii dywizji Samsung Memory.

Samsung Memory Summit oficjalnie otworzył Maciej Kamiński, dyrektor Samsung Memory CEE, który znakomicie pełnił rolę gospodarza wydarzenia. Aby zobaczyć jak skomentował pierwszą w historii galę partnerską dywizji Samsung Memory (kliknij w link). Samsung Memory Summit to przede wszystkim wydarzenie partnerskie. Polski oddział południowokoreańskiego giganta jest firmą, która zbudowała swój sukces wraz z kanałem partnerskim i pozostaje z nim nierozerwalnie związana. W owej współpracy oczywiście wyróżniają się niektórzy z partnerów i to ich podczas gali nagrodził Samsung Memory.

W kategorii: Największy wkład w rozwój regionu SEE (red. Europy południowej i wschodniej) – nominowanymi w tej kategorii firmami były: AB S.A., Komsa Polska, ALSO Polska. Zwycięzcą okazał się lider polskiego rynku dystrybucyjnego, AB S.A., nagrodę w imieniu firmy odebrał osobiście Zbigniew Mądry.

Zapraszamy do komentarza Patrycji Gawareckiej wspólnie z Maciejem Kamińskim na temat współpracy oraz nagrody za “Największy wkład w rozwój regionu SEE”

 

 

Wszystkich laureatów tegorocznej gali oraz informacje o tym niezwykłym pełnym znakomitych wystapień wydarzeniu znajdziesz w poniższym wpisie:

Samsung Memory Summit 2022: Za nami pierwsza w historii gala partnerska dywizji Samsung Memory – Znakomite wystąpienia i prestiżowe nagrody!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE