Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Flip w centrum spotkań biznesowych – Samsung Flip jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych pracowników biurowych.

Samsung Flip jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych pracowników biurowych, którzy jak dowodzą badania Citrix, [1]spędzają na różnego rodzaju spotkaniach nawet 3 godziny dziennie. Powszechnie stosowane flipcharty czy tablice sucho ścieralne nie przystają do cyfrowej wymiany informacji, w wyniku czego spotkania są mało efektywne i mniej angażujące.

 

Wspomniane wyżej badanie przeprowadzone przez Citrix wskazuje, że nawet 1/3 czasu poświęconego na spotkania jest nieefektywna. Z drugiej strony spotkanie face to face lub w grupie to nadal preferowana forma wymiany wiedzy i informacji. Na atmosferę w trakcie spotkania wpływa wiele czynników. Dużo zależy od wiedzy, zaangażowania i charyzmy prowadzących. Ważne jest też samo pomieszczenie, w którym odbywa się spotkanie – jego wyposażenie, oświetlenie i nagłośnienie. W dobie cyfrowej transformacji coraz większego wsparcia oczekuje się także od najnowszych technologii. Projektory czy ekrany to najczęściej spotykane urządzenia, których  zadaniem jest poprawa wymiany informacji. Główną wadą tych rozwiązań jest brak możliwości interakcji, którą dają np. analogowe rozwiązania takie jak tablice sucho ścieralne i flipcharty.

 

Technologiczne remedium

Z myślą o lepszej współpracy w trakcie każdego zebrania, warsztatu czy konferencji Samsung Electronics wprowadził na rynek interaktywny ekran Samsung Flip. Połączenie funkcjonalności tradycyjnych rozwiązań, z nowoczesną formą wyświetlania praktycznie każdego rodzaju informacji, pozwala na lepszą interakcję między prowadzącym a uczestnikami. Flip to idealne narzędzie do twórczej pracy nad wspólnym projektem, gdzie potrzebne jest pełne zaangażowanie uczestników. Wprowadzenie uwag do projektu architektonicznego, omawianie wyników finansowych czy prezentacja pomysłów na kampanię marketingową nabiera zupełnie nowego wymiaru. Integracja różnego rodzaju treści z odręcznymi notatkami i rysunkami nanoszonymi bezpośrednio na projekt pozwala momentalnie dostrzec ukryte wzorce i zależności.

 

 

Narzędzie do wspólnej pracy

Najbardziej produktywne spotkania to te, w których wszyscy biorą czynny udział. Samsung Flip umożliwia realizację takiego scenariusza. Z urządzenia jednocześnie korzystać mogą 4 osoby, a treści nanoszone są w intuicyjny i naturalny sposób przy pomocy pasywnych rysików. Usuwanie treści jest równie łatwe – wystarczy przeciągnąć dłonią po ekranie, by „wymazać” z wyświetlacza zbędne elementy. Przesyłanie i odbieranie materiałów konferencyjnych czy szkoleniowych jest możliwe za pomocą WiFi lub portu USB. Grafikę, teksty czy zdjęcia można też zaimportować na ekran dzięki funkcji Screen Mirroring lub przez złącze HDMI.

55-calowy wyświetlacz Flipa jest przymocowany do ruchomego stojaka, a jego wielkość wpisuje się w potrzeby różnych przestrzeni biurowych. Zwłaszcza, że ekran może pracować w pozycji pionowej lub poziomej. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości (UHD) i pasywny rysik zastępuje tradycyjną tablicę i marker i raz na zawsze eliminuje potrzebę inwestowania w papierowe arkusze i flamastry

Uczestnicy spotkania mogą wysyłać na ekran Flipa treści ze swoich urządzeń mobilnych. Dzięki temu mogą w łatwy sposób mogą wspólnie pracować nad materiałami. Jeden projekt zawiera aż 20 cyfrowych arkuszy, na które możemy nanosić swoje zdjęcia i uwagi. Projekty przechowywane są w pamięci wewnętrznej i mogą być zabezpieczone czterocyfrowym hasłem. Po zakończonym spotkaniu, prowadzący za pomocą emaila może wysłać zwartość projektu wraz z uwagami i notatkami do uczestników spotkania. Eliminuje to konieczność tworzenia uciążliwych podsumowań i notatek, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą w pełni skoncentrować się na omawianym problemie.

 

Samsung Flip tworzy roboczą przestrzeń, w której praca jest bardziej efektywna.

https://www.samsung.com/pl/business/monitors/interactive-display-wm-series/

 

[1] https://assets.cdngetgo.com/b3/42/7805832e4e6790bf485ef555c804/410en-eb-insiders-guide-to-better-meetings-printversion.pdf

 

 

 

 

 

 

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE