Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Display Roadshow 2024: “Roadshow to nie tylko wiedza i prezentacje, ale to także sprzęt, który zabieramy ze sobą w Polskę” – podsumował wydarzenie Tomasz Bukowski z Samsung Electronics Polska

Samsung Electronics zorganizował w Polsce serię pokazów “Samsung Display Roadshow” pod hasłem “Visual Experience Transformation”, odwiedzając miasta takie jak Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków i Warszawa.

Podczas tego wędrującego wydarzenia, firma zaprezentowała najnowsze technologie wyświetlaczy, w tym monitory nabiurkowe, interaktywne tablice dużego formatu oraz ekrany LED. Te innowacyjne produkty wyróżniały się wyjątkową jakością obrazu, funkcjonalnością i modułową konstrukcją, która umożliwia dowolne konfiguracje. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć te technologie na żywo oraz porozmawiać z ekspertami, co pozwoliło na pełniejsze zrozumienie ich potencjału i zastosowań.

“Roadshow to nie tylko wiedza i prezentacje, ale to także sprzęt, który zabieramy ze sobą w Polskę. Przewozimy część naszego showroomu, technologii, które mogliście obserwować w trakcie targów ISE w Barcelonie: na przykład prezentowaliśmy ekran IVC, który służy do produkcji wideo i wiele z naszych przyszłych realizacji będzie opartych o tę technologię. W tym roku zapraszaliśmy partnerów, żeby wesprzeć ich informacjami na temat tego, jak pozyskiwać zainteresowanie klientów, jak przekonywać do czasami trudnych inwestycji, walcząc z barierami finansowymi, które każdy może mieć. Postanowiliśmy także zaprosić w drugiej części dnia klientów końcowych, co było dla wielu okazało się cenną okazją do tego, żeby dowiedzieć się, jak poprowadzić skutecznie inwestycję z wykorzystaniem informacji na temat aktualnych trendów, sposobów finansowania i najnowszych technologii wyświetlania profesjonalnego, których w zasadzie nie może zabraknąć w przestrzeniach XXI wieku.” – podsumował Tomasz Bukowski, Senior Sales Manager w Samsung Electronics Polska.

 

 

Samsung po raz kolejny udowodnił swoją pozycję lidera w dziedzinie wyświetlaczy, oferując rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować wizualne doświadczenia użytkowników. Firma skutecznie zaprezentowała swoje najnowsze, najciekawsze technologie, zarówno w formie sprzętu, jak i oprogramowania do zarządzania treścią (Samsung VXT). Tegoroczny Samsung Display Roadshow to swoisty tour po kraju z technologią, którą trzeba zobaczyć na żywo.

Uwadze polecamy komentarz Bogusławy Kalawskiej z Samsung Electronics Polska z wydarzenia Samsung Display Roadshow 2024: “Nie mówiliśmy o parametrach, tylko o tym, jak można stosować produkt w danych rynkach”:

Samsung Display Roadshow 2024: “Nie mówiliśmy o parametrach, tylko o tym, jak można stosować produkt w danych rynkach” – wyjaśnia Bogusława Kalawska, Samsung Electronics Polska

 

Polecamy także komentarz Grzegorza Nowickiego z Samsung Electronics Polska w temacie Samsung Display Roadshow 2024: “Pokazaliśmy jak nowoczesne technologie mogą poprawić biznes w wielu rynkach wertykalnych”:

Samsung Display Roadshow 2024: “Pokazaliśmy jak nowoczesne technologie mogą poprawić biznes w wielu rynkach wertykalnych” – podkreślił Grzegorz Nowicki, Samsung Electronics Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE