Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Display Roadshow 2024: “Pokazaliśmy jak nowoczesne technologie mogą poprawić biznes w wielu rynkach wertykalnych” – podkreślił Grzegorz Nowicki, Samsung Electronics Polska

Samsung Electronics ruszył w Polskę w ramach cyklu Samsung Display Roadshow, aby zaprezentować na żywo swoje najnowsze technologie z segmentu display. Branża IT, a szczególnie jej sektor związany z wyświetlaczami, to dziedzina, w której produkty naprawdę warto zobaczyć osobiście, by docenić ich jakość i innowacyjność.

Tegoroczny Samsung Display Roadshow, organizowany pod hasłem “Visual Experience Transformation”, odwiedził największe polskie miasta: Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków oraz Warszawę. Celem wydarzenia było spotkanie z lokalnymi partnerami handlowymi oraz kluczowymi klientami, aby przedstawić im najnowsze osiągnięcia i rozwiązania technologiczne firmy.

Zespół odpowiedzialny za display naprawdę solidnie przygotował się do spotkań z partnerami i klientami. Prezentacje były profesjonalne, a pokazane technologie robiły wrażenie. Możliwość bezpośredniego obcowania z produktami oraz rozmowy z ekspertami pozwoliły na lepsze zrozumienie ich potencjału i zastosowań. Samsung z powodzeniem pokazał, że jest liderem w dziedzinie wyświetlaczy, oferując innowacyjne rozwiązania, które mogą zmienić sposób, w jaki postrzegamy wizualne doświadczenia.

“Podczas tegorocznej, trzeciej edycji Samsung Display Roadshow gościliśmy w 5 miastach. Byliśmy we Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku, w Warszawie oraz w Krakowie. W tym roku pojawiła się pewna nowość, a mianowicie nasze wydarzenie podzieliliśmy na dwie sekcje skierowane do kompletnie różnych grup odbiorców. Pierwsza z nich skierowana była do rynku integratorów, resellerów i instalatorów. Mówiliśmy o trendach rynkowych, o tym, jak pozyskiwać finansowanie na zakup nowoczesnych technologii, skąd brać pieniądze i jak kierować i edukować klientów na to, żeby te fundusze pozyskiwali. Natomiast podczas drugiej części, skierowanej do klientów końcowych, mówiliśmy o tym, jak nowoczesne technologie mogą poprawić biznes w wielu rynkach wertykalnych, takich jak retail, corporate czy chociażby edukacja. Pokazywaliśmy też klientom, skąd pozyskiwać finansowanie i jak przygotowywać wnioski do pozyskania pieniędzy np. z funduszy KPO” – wyjaśnił pewną nowość w przebiegu tegorocznej edycji Grzegorz Nowicki, Senior Channel Sales Manager – Proffesional Display Solutions w Samsung Electronic Polska.

 

 

Samsung skutecznie zaprezentował swoje najnowsze, najciekawsze technologie, zarówno w formie sprzętu, jak i oprogramowania do zarządzania treścią (Samsung VXT). Tegoroczny Samsung Display Roadshow to swoisty tour po kraju z technologią, którą trzeba zobaczyć na żywo.

Uwadze polecamy komentarz Bogusławy Kalawskiej z Samsung Electronics Polska z wydarzenia Samsung Display Roadshow 2024: “Nie mówiliśmy o parametrach, tylko o tym, jak można stosować produkt w danych rynkach”:

Samsung Display Roadshow 2024: “Nie mówiliśmy o parametrach, tylko o tym, jak można stosować produkt w danych rynkach” – wyjaśnia Bogusława Kalawska, Samsung Electronics Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE