Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samochody tej marki będą korzystały z systemu Huawei HarmonyOS.

Geely Automobile, chiński producent samochodów osobowych z siedzibą w Hangzhou, oficjalnie zadeklarował współpracę z Huawei. Firma wykorzysta system HarmonyOS w swoich inteligentnych samochodach elektrycznych.

System HarmonyOS jest dostatecznie uniwersalny, by działać na bardzo zróżnicowanych urządzeniach. Jak się okazuje, także samochodach. Huawei HarmonyOS pojawi się także w nowym elektrycznym samochodzie Geely Geometry.

Zgodnie z najnowszymi informacjami, nowa kooperacja Geely wprowadza duży wyświetlacz, który dodatkowo przewiduje dołączenie panelu HUD. Geely planuje wzmacnianie funkcji autonomicznych swoich pojazdów, w czym pomóc ma właśnie HarmonyOS.

Inteligentny kokpit HarmonyOS dla inteligentnych samochodów dodaje obsługę wygodnego interfejsu i przenosi nawigację do formy podręcznego gadżetu. To usprawnia wygodę użytkowania. Funkcja Huawei Petal Maps zapewnia interaktywne wrażenia z połączenia kokpitu, tryb ciemny, który automatycznie przełącza się zgodnie z zewnętrznym oświetleniem i wiele innych. Ponadto system zapewnia pakiet inteligentnych usług, jak płynne połączenia, pogoda itp.

Dlaczego zakupy sprzętu IT warto zacząć od rozmowy z ekspertami AID, podkreśla Tomasz Ciesielski, Enterprise Channel Sales Manager w AB S.A – jeden z twórców projektu.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE