Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Redmi Pad – tańszy tablet w ofercie Xiaomi, wypatrzony w dokumentach certyfikacyjnych.

Mocna bateria, rozsądna cena, dobra jakość wykonania – przepis na sukces rynkowy? Poniekąd tak. Urządzenia spod znaku Redmi tak właśnie zawojowały rynek. Czy podobnie będzie z Redmi Padem?

Chociaż napędzany czasem pandemii “renesans tabletów” ma się zapewne ku końcowi, nie ma wątpliwości, że wiele osób, w tym ja, odkryło te urządzenia na nowo. Producenci wypuszczają więc kolejne, skierowane do różnych segmentów rynku, modele. Alternatywą wobec flagowego tabletu Xiaomi ma być tańszy Redmi Pad.

Wygląda na to, że tablet pojawił się po raz pierwszy w dokumentach certyfikacyjnych, konkretnie z FCC. Tablet otrzymał oznaczenie modelu „22081283G”. Już teraz wiemy, że został zaprojektowany, aby pojawiać się na rynku globalnym, gdy tylko trafi do sprzedaży. Lista FCC ujawnia dwa szczegóły dotyczące tabletu Redmi Pad: będzie wyposażony w baterię 7800 mAh i będzie działał z MIUI 13 w momencie premiery. Ta pojemność baterii jest wprawdzie mniejsza niż w Xiaomi Pad 5 (8720 mAh), ale większa niż w OPPO Pad Air (7100 mAh). Ten ostatni będzie prawdopodobnie głównym rywalem dla tabletu Redmi Pad.

Nie ma, niestety, pewności co do łączności oferowanej przez urządzenie. Digital chat Station podaje, że producent ograniczył opcje łączności wyłącznie do WiFi, podczas gdy większość tabletów, nawet w niższym segmencie cenowym, ma dostępne wersje z modemami LTE.

Dlaczego zakupy sprzętu IT warto zacząć od rozmowy z ekspertami AID, podkreśla Tomasz Ciesielski, Enterprise Channel Sales Manager w AB S.A – jeden z twórców projektu.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE