Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Prognozy NVIDII przewyższają oczekiwania analityków. Firma spodziewa się znakomitych rezultatów w segmencie cloud.

NVIDIA ujawniła swoje prognozy dotyczące przychodów z pierwszego kwartału. Te przekroczyły oczekiwania Wall Street, które najwyraźniej przeceniło wpływ koronawirusa na biznes “zielonych”.

Prognoza wzmocniła oczekiwania na zwiększenie popytu na chipy i podniosła wartość akcji Nvidii o prawie 7% w rozszerzonym obrocie. W ubiegłym miesiącu Intel i AMD – czyli główni rywale NVIDII (chociaż na różnych polach) także przewidzieli pozytywne trendy na tym rynku. Jednocześnie branża nie jest hermetyczna i wydarzenia na świecie mają wyraźny wpływ na kondycję firm. NVIDIA jest drugim producentem układów scalonych po Qualcommie, który ostrzega o potencjalnym wpływie na jej działalność wybuchu koronawirusa.

W ostatnich latach NVIDIA rozszerzyła swoją działalność na klientów z sektora centrów danych i przetwarzania w chmurze. Od strony technicznej ma to wiele sensu, ponieważ układy producenta w coraz większym stopniu obsługują zadania dla sztucznej inteligencji, takie jak rozpoznawanie twarzy i rozpoznawanie mowy. Na tym polu doświadczenie NVIDII w temacie obrazu cyfrowego jest wyjątkowo cenne.

Według firmy badawczej FactSet przychody z działalności NVIDII w sektorze centrów danych, wzrosły w czwartym kwartale fiskalnym o 42,6% do 968 milionów dolarów. Tym samym wyniki “zielonych” wykroczyły dalece poza szacunki analityków, które oscylowały w okolicach  829 milionów dolarów.

https://itreseller.com.pl/itrneworacle-i-microsoft-udostepniaja-polaczenie-chmur-korporacyjnych-klientom-w-europie-nowa-lokalizacja-dla-polaczonych-regionow-oracle-i-microsoft-uruchomiona-w-amsterdamie/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE