Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Pracownicy Microsoftu w Chinach będą korzystać z iPhone’ów

Microsoft zaoferuje urządzenia Apple pracownikom w Chinach, powołując się na brak wymaganych usług w urządzeniach bazujących na Androidzie. Doniesienia potwierdził rzecznik Microsoftu w Chinach.

Microsoft został poddany wzmożonej kontroli po serii naruszeń bezpieczeństwa, z których ostatnim było to, że rosyjscy hakerzy szpiegowali i uzyskali dostęp do e-maili pracowników oraz klientów firmy na początku tego roku.

O sytuacji jako pierwszy wspomniał Bloomberg News. Według niego, to kolejny ze środków bezpieczeństwa będący częścią ogólnofirmowych działań mających na celu wzmocnienie poziomu bezpieczeństwa produktów i usług Microsoft. Ma on zapewnić, że wszyscy pracownicy będą mogli korzystać z menedżera haseł Microsoft Authenticator i aplikacji Identity Pass.

Pracownicy, którzy obecnie używają telefonów z Androidem, otrzymają iPhone’y 15, zarówno w Chinach, jak i Hongkongu. Microsoft poinformował jednocześnie, że mogą oni bezproblemowo używać urządzeń z Androidem w celach osobistych.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE