Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Polski producent komputerów – firma NTT System, dołącza do prestiżowego grona firm z certyfikatem TCO.

NTT System S.A. to polski lider w dziedzinie produkcji komputerów, który od blisko 33 lat dostarcza sprzęt IT na krajowym rynku, zawsze z największą troską o jakość i z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej. Od czerwca br. firma, jako jedyna w Polsce, może pochwalić się przyznaniem certyfikatu TCO 8-ej generacji.

Certyfikat otrzymał komputer NTT Business W900A, którego jakość i bezpieczeństwo użytkowania zostały potwierdzone pozytywnymi wynikami badań technicznych. Poza NTT System jedynymi firmami na świecie, których komputery otrzymały ten prestiżowy certyfikat są: Acer, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Ciara i Insys. Od 1992 r. certyfikacja jest przyznawana dla sprzętu IT, który spełnia restrykcyjne i kompleksowe kryteria środowiskowe i społeczne przez cały cykl życia.

 

„Od początku naszej działalności nieustająco dążymy do podnoszenia jakości naszych produktów. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo użytkowania naszego sprzętu oraz satysfakcję użytkowników. Jest to dla nas priorytet” – mówi Tadeusz Kurek, Prezes Zarządu NTT System S.A. „Jednocześnie bardzo bliskie są nam idee zrównoważonego rozwoju. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nasze starania zostały docenione i jako jedyny polski producent, znaleźliśmy się w elitarnym gronie 7 firm na świecie, mogących pochwalić się certyfikatem TCO”

 

Starania firmy zostały wielokrotnie docenione m. in. przez przyznanie certyfikatów ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 50001 oraz SA8000. Certyfikacja TCO 8-ej generacji jest jednak jedną z najbardziej restrykcyjnych na świecie. Kryteria są oparte na badaniach i opracowane w otwartym procesie we współpracy z międzynarodową siecią interesariuszy TCO Development, w skład której wchodzą użytkownicy, nabywcy, przemysł, organizacje pozarządowe, badacze i eksperci merytoryczni. Aby sprostać największym wyzwaniom w zakresie zrównoważonego rozwoju i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, co trzy lata wypuszczana jest nowa generacja certyfikatu TCO Certified.

 

IBM podczas uroczystej gali nagrodził swoich najlepszych Partnerów Handlowych w Polsce za rok 2021.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE