Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Polska jest dla realme ekstremalnie istotnym rynkiem” – mówi w IT Reseller TV Madhav Sheth, wiceprezes realme, CEO na obszar Europy, Indii oraz Ameryki Łacińskiej.

To najszybciej rosnąca marka smartfonów na świecie, jedna z czołowych już teraz w Europie, chociaż ma ledwie 3,5 roku. Jej współzałożyciel, wiceprezes globalnie, ale też CEO na obszar Indii, Europy i Ameryki Łacińskiej, jedna z bardziej istotnych postaci w świecie smartfonów, Madhav Sheth, był gościem programu “Liderzy branży” IT Reseller TV. 

 

Przyznaję, że to jeden z tych wywiadów, przed którymi miałem odrobinę tremy. Bo oto przed naszymi kamerami skala światowa, jeden z najważniejszych ludzi w branży smartfonów, w ujęciu globalnym. Zawsze staram się być przygotowanym, więc obejrzałem kilka materiałów z udziałem mojego gościa. Szeroki uśmiech i bardzo luźny styl odpowiadania to coś, co musi budzić sympatię. Zastanawiałem się jednak, czy to nie poza przed kamerą. Otóż nie.

 

To czego w wywiadzie nie widać, a co było widoczne doskonale poza planem, przed i po nagraniu, to ujmująca, sypiąca żartami osobowość współzałożyciela realme. Przyznaję, że to idealnie koresponduje z samą marką, która kieruje swoje rozwiązania i przekaz głównie do ludzi młodych. Sam Madhav Sheth jest zresztą młody (41) jak na pozycje którą zajmuje.

 

Rozmawialiśmy nie tylko o pozycji realme w Polsce i Europie, ale też koncepcji marki, jej sukcesie i strategii, nieco również o produktach. Co ciekawe, to wywiad bez cięć, gdyby nie moje poprawianie okularów, moglibyśmy zamieścić go po prostu nagranego na mastershot’cie. Szkoda by jednak było pozostałych kamer. Tak więc, serdecznie zapraszam do obejrzenia pierwszego wywiadu w IT Reseller TV z kimś, kto posiada własną stronę w Wikipedii.

 

 

Jeśli zaś chodzi o samą firmę, to realme ma w ostatnim czasie wyśmienite wyniki, o czym świadczą dane z czołowych firm badających rynek smartfonów:

 

Counterpoint Research w badaniu “5G Smartphone Shipments Rising in Emerging Markets”: rosną dostawy, a realme awansuje do globalnego TOP 6.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE