Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Piotr Ferszka przejmuje stery w SAP Polska, zastępując w tej roli Thomasa Duschka, który awansuje w regionalnych strukturach SAP.

Od 1 lipca 2022 roku Piotr Ferszka obejmie stanowisko prezesa zarządu i dyrektora zarządzającego SAP Polska. Zastąpi w tej roli Thomasa Duschka, który awansuje w regionalnych strukturach SAP. Piotr Ferszka jest dyrektorem sprzedaży ds. kluczowych klientów SAP Polska od grudnia 2020 roku, a od kwietnia 2021 pełni również funkcję wiceprezesa zarządu. Zarówno obecny prezes firmy, jak i jego następca wspólnie opracowali plan tranzycji i przygotowywali się do nadchodzącej zmiany od dłuższego czasu.

Piotr Ferszka ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań i systemów IT, zdobywane w takich firmach, jak Oracle Polska, Asseco czy Hewlett-Packard. Do SAP Polska dołączył w grudniu 2020 roku, w roli dyrektora sprzedaży ds. kluczowych klientów. Od kwietnia 2021 jest również wiceprezesem i członkiem zarządu firmy. Prywatnie, Piotr angażuje się w rozwój sektora odnawialnych źródeł energii w Polsce. Głównym zadaniem nowego prezesa będzie dalszy rozwój biznesu SAP na lokalnym rynku oraz wspieranie rodzimych firm w ich cyfrowej wędrówce do chmury.

 

“Polskie przedsiębiorstwa stoją z jednej strony przed ogromną szansą, jaką jest wykorzystanie biznesowych możliwości chmury, lecz z drugiej – muszą sprostać licznym wyzwaniom. Razem z zespołem SAP Polska będziemy kontynuować bliską współpracę z naszymi partnerami i klientami, a wspólnym celem pozostanie uczynienie polskiej gospodarki bardziej innowacyjną, odporną i gotową na wyzwania przyszłości. Dostrzegamy ogromny potencjał w rozwiązaniach, które pomogą biznesowi realizować strategie zrównoważonego rozwoju.” – Piotr Ferszka, od 1 lipca prezes i dyrektor zarządzający SAP Polska.

 

“Podziwiam Piotra nie tylko za bycie ambasadorem nowych technologii, ale także za pasję do zrównoważonego rozwoju – jednego z największych priorytetów i wyzwań współczesnego świata. Ostatnie dwa lata w roli prezesa SAP Polska upłynęły pod hasłem „spodziewaj się niespodziewanego”, ale dzięki fantastycznemu zespołowi, partnerom i klientom sięgnęliśmy chmur. Jestem wdzięczny za zaufanie, jakim wraz z zespołem SAP w Polsce zostaliśmy obdarzeni. To nasz wspólny sukces.” – Thomas Duschek, dotychczasowy prezes i dyrektor zarządzający SAP Polska.

 

Piotr Ferszka jest absolwentem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Thomas Duschek pełni funkcję prezesa zarządu i dyrektora zarządzającego SAP Polska od maja 2020 roku. Od 1 lipca 2022 rozpocznie nowe wyzwanie zawodowe na stanowisku szefa sprzedaży rozwiązań SAP Signavio w regionie MEE obejmującym Niemcy, Szwajcarię, Austrię oraz Europę Środkowo-Wschodnią.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

IT Champions 2022 – Prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Na gali gościła czołówka branży IT!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE