Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Patrick Zammit zostanie nowym CEO w TD SYNNEX z dniem 1 września, w zastępstwie Richa Hume’a, który przechodzi na emeryturę!

TD SYNNEX (NYSE: SNX), ogłosił właśnie, że Patrick Zammit zostanie Chief Executive Officer, zastępując Richa Hume’a, który przechodzi na emeryturę po przełomowej kadencji na stanowisku CEO. Rich Hume pozostanie w zarządzie TD SYNNEX. Zmiana przywództwa zacznie obowiązywać 1 września.

 

„Pełnienie funkcji CEO TD SYNNEX było największym przywilejem w mojej karierze zawodowej. Jestem dumny z kultury, którą zbudowaliśmy, naszej koncentracji na partnerach i zaangażowania w dązeniu do doskonałości klientów, a także podejścia zorientowanego na cel, które przyjęliśmy w naszej działalności” – powiedział Rich Hume. „W dynamicznym i ciągle zmieniającym się krajobrazie technologicznym Patrick jest właściwym liderem, aby budować na tym fundamencie, kontynuując dostarczanie wartości naszym klientom i dostawcom w całym ekosystemie. Jestem przekonany, że pod jego kierownictwem TD SYNNEX osiągnie jeszcze wyższy poziom”.

 

Patrick Zammit, który od stycznia 2024 r. pełnił funkcję Chief Operating Officer firmy, wnosi bogate doświadczenie i udokumentowane osiągnięcia w zakresie napędzania wzrostu i doskonałości operacyjnej. Odegrał on kluczową rolę w koordynowaniu strategii biznesowej firmy, napędzaniu rentownego wzrostu i przyspieszaniu wdrażania nowych, szybko rozwijających się technologii na całym świecie. Kierował regionem europejskim od 2017 roku, po przejęciu Avnet Technology Solutions przez Tech Data. W 2021 roku jego rola została rozszerzona o obowiązki w regionie APJ. Praca Patricka Zammita w Avnet, która rozpoczęła się w 1993 roku, obejmowała różne stanowiska kierownicze, a jej zwieńczeniem było stanowisko Global President dywizji Technology Solutions, gdzie zasiadał w zarządzie. Wcześniejsze role Patricka Zammita w Avnet obejmowały stanowisko President of EMEA Electronic Marketing i europejskiego CFO.

 

„Jestem zaszczycony, że mogę zastąpić Richa i poprowadzić TD SYNNEX do kolejnego rozdziału. Z niecierpliwością czekam na możliwość budowania na silnych fundamentach, które stworzyliśmy i kontynbuowania naszej strategii oraz planu działania w zakresie cyfryzacji, aby mieć pewność, że stale dostarczamy największą wartość naszym współpracownikom, partnerom, dostawcom i akcjonariuszom” – powiedział Patrick Zammit. „Rich był i jest wybitnym liderem i nie mogę się doczekać dalszej współpracy z nim w roli członka naszego zarządu”.

 

Rich Hume dołączył do ówczesnej firmy Tech Data w 2016 roku jako COO, a w 2018 roku objął stanowisko CEO. Podczas swojej kadencji pomógł przeprowadzić firmę przez okres znacznego wzrostu i transformacji, w tym przejęcie Avnet TS, przejęcie firmy na własność prywatną we współpracy z Apollo Asset Management oraz udaną fuzję Tech Data i SYNNEX. Pod jego kierownictwem TD SYNNEX przyjął kulturę przywództwa służebnego, koncentrując się na wzmacnianiu pozycji pracowników, wspieraniu środowiska inkluzywnego i budowaniu firmy, której cel wykracza poza sukces finansowy.

Zarząd wyraził głęboką wdzięczność Richowi Hume’owi za jego przywództwo i wkład w TD SYNNEX oraz składa mu najlepsze życzenia przy okazji przejścia na emeryturę.

 

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Richowi za jego przywództwo. Jego wkład odegrał kluczową rolę w kształtowaniu trajektorii firmy i nie możemy się doczekac jego dalszych wskazówek w nowej roli w zarządzie” – powiedziała Ann Vezina, Chair of The Board.  „Pod kierownictwem Patricka, TD SYNNEX będzie nadal się rozwijać i wyznaczać nowe standardy w branży. Jego wizja doskonale wpisuje się w nasze podstawowe wartości i cele strategiczne, zapewniając płynną kontynuację innowacyjnych podstaw, który zbudował Rich”.

 

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE