Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

OVHcloud rosło w minionym kwartale o 13,9% i prognozuje dalsze dobre wyniki.

Ostatni czas większość firm zajmujących się usługami chmurowymi może uznać za udany. Przenieśliśmy wiele obszarów życia do sieci, a to wymusza rosnące zapotrzebowanie na moc obliczeniową w chmurze. OVHcloud plynie więc na tej samej fali, co Google czy Amazon.

Francuska firma poinformowała, że zanotowała 13,9% wzrostu przychodów w minionym kwartale (liczonym od września do listopada). OVHcloud uzupełniło tę informację komunikatem, że ​​jest na dobrej drodze do osiągnięcia celów na cały rok finansowy. Powołując się na dobre wyniki komercyjne i duży wzrost liczby klientów, dostawca usług w chmurze odnotował przychody w wysokości 187,2 mln euro w okresie od września do listopada. OVHcloud podało, że spodziewa się wzrostu przychodów od 10% do 15%.

Przyczyn dobrych wyników firma upatruje także we wprowadzeniu nowych usług, w tym PaaS (platform as a service) oraz przyspieszenie ekspansji międzynarodowej, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych i Azji.

„Wszystkie te czynniki pozwalają nam pewnie realizować naszą strategię, aby umocnić naszą czołową pozycję w Europie, wykorzystać wykładniczy wzrost rynku chmury i osiągnąć nasze cele w 2022 roku” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Michel Paulin.

CES 2022: HP zaprezentowało nowe technologie i urządzenia dostosowane do pracy hybrydowej.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE