Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

OVHcloud rosło w minionym kwartale o 13,9% i prognozuje dalsze dobre wyniki.

Ostatni czas większość firm zajmujących się usługami chmurowymi może uznać za udany. Przenieśliśmy wiele obszarów życia do sieci, a to wymusza rosnące zapotrzebowanie na moc obliczeniową w chmurze. OVHcloud plynie więc na tej samej fali, co Google czy Amazon.

Francuska firma poinformowała, że zanotowała 13,9% wzrostu przychodów w minionym kwartale (liczonym od września do listopada). OVHcloud uzupełniło tę informację komunikatem, że ​​jest na dobrej drodze do osiągnięcia celów na cały rok finansowy. Powołując się na dobre wyniki komercyjne i duży wzrost liczby klientów, dostawca usług w chmurze odnotował przychody w wysokości 187,2 mln euro w okresie od września do listopada. OVHcloud podało, że spodziewa się wzrostu przychodów od 10% do 15%.

Przyczyn dobrych wyników firma upatruje także we wprowadzeniu nowych usług, w tym PaaS (platform as a service) oraz przyspieszenie ekspansji międzynarodowej, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych i Azji.

„Wszystkie te czynniki pozwalają nam pewnie realizować naszą strategię, aby umocnić naszą czołową pozycję w Europie, wykorzystać wykładniczy wzrost rynku chmury i osiągnąć nasze cele w 2022 roku” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Michel Paulin.

CES 2022: HP zaprezentowało nowe technologie i urządzenia dostosowane do pracy hybrydowej.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE