Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

OVHCloud podnosi swoje prognozy finansowe – firma notuje świetne wyniki.

Francuski dostawca usług w chmurze OVHcloud podniósł swój target dotyczący wzrostu przychodów w całym roku. Powodem jest przyspieszenie z ostatniego kwartału. 

OVHCloud, czołowy europejski dostawca usług w chmurze, oczekuje teraz, że jego przychody wzrosną w zakresie do 16 do 18% w okresie do końca sierpnia. Wcześniejsze szacunki wynosiły od 15 do 17%. Powodem podniesienia oficjalnych estymacji jest dynamika komercyjna w segmentach chmury prywatnej i publicznej, która prowadzi do zwiększonej sprzedaży.

Zjawisko to jest zresztą widoczne w całej branży. W ostatnich latach popyt na usługi przetwarzania w chmurze wzrósł, stając się głównym motorem wzrostu dla dużych firm technologicznych, takich jak Google, Tencent, Amazon Microsoft czy właśnie OVHCloud.

OVHcloud odnotowało skonsolidowany przychód w wysokości 202 mln EUR za trzeci kwartał roku obrotowego 2022, co oznacza wzrost o 25,9% w porównaniu z zeszłorocznym wynikiem i wzrost o 11,7%, z wyłączeniem bezpośrednich skutków pożaru w serwerowni firmy w Strasburgu oraz przy stałych kursach wymiany i zakresie konsolidacji . Zdolność OVHcloud do rozwoju wraz z klientami znajduje odzwierciedlenie we wskaźniku utrzymania przychodów netto na poziomie 120% w tym okresie. Wyłączając bony i noty kredytowe wydane po incydencie w Strasburgu, wskaźnik wyniósł 107% (w porównaniu do 103% w roku finansowym 21). W tym kwartale OVHcloud pozyskało znaczących nowych klientów, takich jak np. francuska marynarka wojenna (Marine Nationale) czy hiszpańskie TBS-Education.

 

„Tak dobre wyniki odzwierciedlają zdolność grupy do zdobywania nowych klientów, głównie w chmurze publicznej i prywatnej, a także sukces jej rozwoju na arenie międzynarodowej” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny firmy, Michel Paulin.

 

IBM podczas uroczystej gali nagrodził swoich najlepszych Partnerów Handlowych w Polsce za rok 2021.

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE