Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Organizatorzy IFA Berlin 2022 potwierdzają datę wydarzenia.

Wygląda na to, że za kilka miesięcy wrócimy do Berlina na największe targi elektroniki użytkowej w Europie. Organizatorzy IFA potwierdzają, że na tereny targowe Messe Berlin zawitamy pod koniec lata. 

Ubiegłoroczna IFA została odwołana z powodów pandemicznych. Ta w 2020 roku była... no cóż, chciałbym o niej zapomnieć jak najszybciej. Cieszę się natomiast na myśl o edycji 2022 – jest bowiem szansa, że impreza ta wróci, przynajmniej częściowo, do formy.

Organizatorzy podali, że IFA Berlin 2022 odbędzie się w dniach 2-6 września 2022 roku. Jak podają, pojawić się mają wiodące światowe marki z branży elektroniki użytkowej, AGD, technologii informacyjnej i telekomunikacji. Odbywające się na początku września targi IFA tradycyjnie już poprzedzają najważniejszy sezon dla międzynarodowych sprzedawców detalicznych.

„Teraz jednak nadszedł wreszcie czas, aby „stać się realnym” i ponownie zorganizować pełnowymiarowe targi na terenie Messe Berlin oraz w mieście, które jest nie tylko stolicą największego europejskiego rynku konsumenckiego, ale ewoluowało jako europejski media hub” — powiedział Jens Heithecker, dyrektor wykonawczy IFA, wiceprezes wykonawczy Messe Berlin Group – „Wiele wiodących światowych marek już zobowiązało się do udziału. W tej chwili odnotowujemy duże zapotrzebowanie na obszar IFA Fitness & Digital Health oraz sekcję AGD”.

IFA ma zdobytą przez lata reputację dużej, dobrze zorganizowanej imprezy. Tak jak kiedyś, koncepcja nadal łączy elementy b2b i b2c, co umożliwia zaprezentowanie produktów i marek w angażującym kontekście. Jest to więc swoista okazja do spotkania się wewnątrz branży, jak i dla swoistego sprawdzenia się marek w kontakcie z konsumentami.

„W oparciu o bieżące oceny i przewidywania dotyczące sytuacji na świecie, IFA 2022 ma potencjał, aby być pierwszymi prawdziwie globalnymi targami branżowymi dla branży CE od początku pandemii, oferując branży, detalistom i mediom wyjątkowo dobrą widoczność i znaczenie” – Martin Ecknig, dyrektor generalny Messe Berlin – „Branża ma silne pragnienie powrotu na wydarzenie na żywo i jesteśmy zobowiązani do urzeczywistnienia tego wydarzenia w Berlinie we wrześniu tego roku w bezpieczny i skuteczny sposób”.

Wygląda więc na to, że we wrześniu widzimy się w Berlinie.

Statim Integrator po raz 6 z rzędu Platynowym Partnerem Dell Technologies.

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE