Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Nvidia przenosi konferencję na tryb online, w związku z obawami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa z powodu rozprzestrzeniania się Koronawirusa w USA.

Nvidia Corp, dostawca czipów, odwołała część konferencji dla użytkowników, zaplanowanej na 22–26 marca w centrum kongresowym w San Jose (USA), powołując się na obawy związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem w miarę rozprzestrzeniania się koronawirusa w Stanach Zjednoczonych.

 

Firma, która dostarcza chipy do aplikacji sztucznej inteligencji i grafiki do gier wideo, poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że konferencja odbędzie się w trybie online. Przemówienie Jensena Huang, dyrektora naczelnego Nvidia odbędzie się na żywo, także za pomocą online. Analitycy spodziewali się, że Nvidia podczas konferencji ogłosi nową wersję swoich produktów, która wykorzystuje bardziej zaawansowany proces tworzenia chipów, dzięki czemu urządzenia są bardziej wydajne.

 

Nvidia poinformowała, że ​​uczestnicy, którzy zapłacili za przepustkę konferencyjną, otrzymają pełny zwrot pieniędzy.

 

https://itreseller.com.pl/itrnewprognozy-nvidii-przewyzszaja-oczekiwania-analitykow-firma-spodziewa-sie-znakomitych-rezultatow-w-segmencie-cloud/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE