Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

NVIDIA nawiązuje współpracę z HPE, wzmacniając możliwości AI na brzegu sieci.

Pakiet oprogramowania NVIDIA AI Enterprise jest teraz dostępny w HPE GreenLake, zmniejszając ryzyko i optymalizując koszty poprzez dostarczanie NVIDIA AI jako usługi.

Firmy mają teraz nową możliwość, aby wykorzystać możliwości AI w swoim biznesie. Jest to możliwe dzięki platformie HPE GreenLake Edge-to-Cloud wykorzystującej możliwości NVIDIA AI. Pakiet oprogramowania NVIDIA AI Enterprise to kompleksowy, natywny dla chmury pakiet oprogramowania do sztucznej inteligencji i analizy danych. Jest zoptymalizowany, aby umożliwić każdej organizacji korzystanie ze sztucznej inteligencji i nie wymaga głębokiej wiedzy na temat sztucznej inteligencji.

W pełni obsługiwane przez firmę NVIDIA oprogramowanie można wdrożyć w dowolnym miejscu, od centrum danych po chmurę. Programiści mogą korzystać z natywnej dla chmury platformy narzędzi i struktur sztucznej inteligencji, aby usprawnić tworzenie i wdrażanie oraz szybko tworzyć wysokowydajne rozwiązania sztucznej inteligencji.

Dzięki dostępności rozwiązania NVIDIA AI Enterprise za pośrednictwem HPE GreenLake w wybranych krajach, działy IT są zwolnione z ciężaru budowy infrastruktury do obsługi obciążeń AI. NVIDIA AI Enterprise jest wdrażana na certyfikowanych przez NVIDIA serwerach HPE ProLiant DL380 i DL385 z oprogramowaniem VMware vSphere z Tanzu. HPE GreenLake umożliwia klientom nabywanie NVIDIA AI Enterprise na zasadzie płatności za użytkowanie, z możliwością skalowania w górę lub w dół, oraz dostosowywania do ich potrzeb. Oprogramowanie jest w pełni obsługiwane przez firmę NVIDIA, co zapewnia niezawodne działanie w przypadku wdrożeń sztucznej inteligencji w przedsiębiorstwach.

Critical Communications World 2022: relacja z wydarzenia.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE