Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Nowy prezes w spółce z Grupy Kapitałowej AB. Piotr Kurzeja obejmuje stanowisko prezesa zarządu w firmie Rekman Sp. z o.o. – lidera dystrybucji zabawek w Polsce.

Piotr Kurzeja z dniem 1 grudnia 2021 roku objął stanowisko Prezesa Spółki Rekman – lidera dystrybucji zabawek w Polsce. Tym samym dołącza do dwuosobowego Zarządu, gdzie wiceprezesem jest Zbigniew Mądry.

 

Piotr Kurzeja z firmą Rekman związany jest od maja 2017 roku, kiedy rozpoczął współpracę na stanowisku dyrektora handlowego. Do jego zadań należało wówczas całościowe zarządzanie i nadzorowanie zakupów i sprzedaży, rozwijanie relacji z partnerami i dostawcami. Był też odpowiedzialny za relacje z partnerami i dostawcami oraz zarządzanie siecią sklepów franczyzowych Wyspa Szkrabów, która obecnie posiada ponad 170 lokalizacji w całej Polsce. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując m.in. dla takich firm, jak Media Markt, Neonet i Fotojoker. W 2013 roku ukończył studia Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Rekman sp. z o.o. to lider dystrybucji zabawek w Polsce, który należy do polskiej Grupy Kapitałowej AB. Obecnie Rekman współpracuje z ponad 600 największymi producentami zabawek. W swojej ofercie ma ponad 20 000 produktów. Jest również właścicielem największej w Polsce franczyzowej sieci sklepów z zabawkami – Wyspa Szkrabów, która liczy ponad 170 lokalizacji. Od 2016 roku Rekman zlokalizowany jest w Magnicach, w jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych w Polsce, które należy do Grupy AB.

 

Amazon Web Services udostępnia Local Zone w Polsce. Łącznie AWS ogłosił ponad 30 nowych stref, są to pierwsze strefy lokalne powstałe poza terytorium USA.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE