Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Nowości w ALSO Cloud Marketplace, dzięki współpracy z liderem na rynku cyberbezpieczeństwa, CrowdStrike.

Ochrona danych osobowych w zakresie własności w rozumieniu ogólnym, ale przede wszystkim własności intelektualnej, to jedno z największych wyzwań, z jakimi mierzą się obecnie firmy. Stworzona z myślą o cyberbezpieczeństwie cyfrowa platforma firmy ALSO ma bardzo wiele funkcji i usług wspierających specjalistów ds. bezpieczeństwa i pomagających im jak najlepiej wywiązywać się ze swoich zadań. Teraz firma poprzez usługę Cloud Marketplace podjęła współpracę z liderem na rynku cyberbezpieczeństwa, CrowdStrike.

Działająca w chmurze platforma CrowdStrike Falcon wykorzystuje pracę jednego agenta, który zapobiega naruszeniom, kradzieży danych oraz cyberatakom, a także umożliwia bezproblemową współpracę człowieka i technologii w ramach różnych procesów.

Program CrowdStrike Managed Security Service Provider zapewnia firmom MSSP rozwiązanie, które gwarantuje wysoki poziom ochrony urządzeń końcowych. Ponadto można łatwo je wdrożyć i nim zarządzać.

 

„CrowdStrike to bardzo wartościowe narzędzie w naszym portfolio rozwiązań związanych z cyberbezpieczeństwem. Cloud Marketplace firmy ALSO spotyka się z dużym uznaniem tego przedsiębiorstwa, ponieważ zapewnia wszelkie potrzebne narzędzia, dzięki którym dostawcy usług mogą nadzorować i rozliczać swoje działania oraz zarządzać nimi w ramach jednej platformy. Jesteśmy przekonani, że to najbardziej wydajny sposób świadczenia usług MSSP i zarządzania nimi”. – podkreśla Jan Bogdanovich, wiceprezes ds. działalności konsumenckiej w firmie ALSO Holding (SIX: ALSN).

 

Produkty te dostępne są w ramach usługi Cloud Marketplace firmy ALSO we wszystkich krajach, w których działa ALSO.

 

Podsumowanie CES 2022 – największe targi elektroniki użytkowej w USA inne niż zwykle.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE