Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Nowe komputery Lenovo Yoga to połączenie zaawansowanej konstrukcji ze zrównoważonym rozwojem.

10 lat temu na targach CES® firma Lenovo™ zadebiutowała ze swoim kultowym, elastycznym zawiasem 360 stopni w pierwszym na świecie laptopie 2w1 z wieloma trybami użytkowania. Lenovo Yoga™ był sprzętem, który na nowo zdefiniował branżę. Wyrafinowany styl, zaprojektowany z myślą o wszechstronności i przenośności, zachwycał przy tym formą, pozwalającą na dowolne składanie i rozkładanie komputera. Teraz, dekadę później, seria Yoga obejmuje zróżnicowane formy, przynosząc konsumentom śmiałe innowacje i wyrafinowaną jakość w świecie „pracy / nauki / zabawy z dowolnego miejsca”.

Światowy lider w dziedzinie komputerów PC, firma Lenovo, zaprezentowała swoją siódmą już generację laptopów Yoga 2w1 z nowym 14-calowym flagowym laptopem konwertowalnym Lenovo Yoga 9i, ultraprzenośnym 14-calowym i 16-calowym laptopem Yoga 7i oraz 13-calowym, ekologicznym Yoga 6 wykonanym z materiałów pochodzących z recyklingu. Na targach CES 2022 Lenovo pokazało również trzy nowe monitory konsumenckie z serii Q: Lenovo Q27h-20, Lenovo Q27q-20​ i Lenovo Q24i-20, które doskonale zachowują balans pomiędzy stylem i funkcjonalnością w warunkach domowych.

Niezależnie od tego, czy konsumenci potrzebują w pełni wyposażonego doświadczenia multimedialnego podczas grania, nauki, binge-watchingu ulubionych seriali, płacenia rachunków czy tworzenia treści z bogatymi możliwościami systemu Windows 11, Lenovo ma do zaoferowania najnowsze komputery spełniające te role. Dzięki zintegrowanym inteligentnym funkcjom, takim jak Show Mode na PC od Alexa®, nowe komputery Yoga PC mogą nawet przypominać użytkownikom o tym, co znajduje się na ich liście zakupów. Kolejną atrakcją w tym roku w linii Lenovo Yoga jest wprowadzenie przełomowej usługi Lenovo w zakresie kompensacji emisji CO₂, która teraz da konsumentom, a nie tylko firmom, szansę na zrekompensowanie wpływu na środowisko związanego z ich komputerem Lenovo Yoga i przyczyni się do bardziej zrównoważonej przyszłości.

Świętując rocznicę powstania pierwszego, oryginalnego projektu. który wywrócił świat komputerów osobistych do góry nogami, Lenovo patrzy w przyszłość, nadając swojej konsumenckiej linii designu elegancki restart. Świeży, a jednocześnie ze znajomymi elementami, które uwielbiają fani, minimalistyczny i luksusowy design Yogi oznacza znaczące przesunięcie w kierunku bardziej nakierowanych na człowieka form i emocjonalnej estetyki, tworząc zindywidualizowane, nowoczesne wrażenia. Wyjątkowy wizualnie styl, z pionowym logo marki, pełen jest wygodnych, zaokrąglonych krawędzi i narożników, i wprowadzając neutralną pod względem płci użytkowników paletę kolorów, więcej materiałów pochodzących z recyklingu i luksusowe wykończenia. Zdecydowanie z optymizmem podchodząc do funkcjonowania w przyszłej rzeczywistości, Lenovo kontynuuje swoją misję wyznaczania trendów i dostarczania „inteligentniejszej technologii dla wszystkich”, skupiając się na zrównoważonym i inkluzywnym projektowaniu urządzeń.

 

Premium napędza rozrywkę na maksa — Yoga 9i

Każdego roku Lenovo wprowadza nową klasę Yoga 2w1 z wbudowaną inteligentną technologią, aby zapewnić immersyjne wrażenia, których użytkownicy potrzebują, aby usprawnić swój dzień pracy, ale też czas wolny. Ten rok nie jest w tym aspekcie wyjątkowy. Przygotujcie się na nowy laptop konwertowalny Yoga 9i (14”, 7) z systemem Windows 11 zoptymalizowanym pod kątem responsywności, z procesorem 12. generacji Intel® Core™ i7-1260P w połączeniu z kartą graficzną Intel Iris® Xe, aby zapewnić doskonałą wydajność tam, gdzie jej najbardziej potrzebujesz . Od przesyłania strumieniowego przez przeglądanie oraz edycję zdjęć i filmów — doświadcz rzeczywistej wydajności, której potrzebujesz, podanej w niezwykłej formie cienkich, lekkich i szybkich konwertowalnych laptopów Lenovo, które zostały opracowane wspólnie z firmą Intel i zweryfikowane w ramach platformy Intel Evo™3. To gwarancja błyskawicznego uruchamiania i responsywnej pracy z dowolnego miejsca.

Yoga 9i to jednak coś więcej niż tylko konfigurowalny laptop, który może stawać się w dowolnym momencie tabletem z górnej półki. Yoga 9i to także znakomite nagłośnienie – urządzenie zapewnia lepsze wrażenia dźwiękowe, które zwiększają współczynnik głośności o około 64 procent w porównaniu z poprzednią generacją. Oglądaj filmy i słuchaj muzyki z dźwiękiem takim, jaki chciał Ci przekazać twórca treści, dzięki ulepszonemu obrotowemu soundbarowi z czterema głośnikami Bowers & Wilkins®. Zestaw dźwiękowy składa się z dwóch głośników niskotonowych i dwóch głośników wysokotonowych na górze i po bokach, co pozwala uzyskać autentyczną akustykę i wciągający dźwięk Dolby Atmos®.

Ciesz się olśniewającym ekranem dotykowym OLED IPS o rozdzielczości do 4K z wąskimi ramkami, posiadającym również certyfikat VESA® DisplayHDR™ 500 True Black zapewniający 100% dokładność kolorów DCI-P3 i zoptymalizowany przez Dolby Vision®. Ekran w Yoga 9i ma proporcje 16:10, co zapewnia rzadsze scrollowanie podczas pracy z tekstem. Certyfikat TÜV Low Blue Light oznacza, że ekran został specjalnie skalibrowany w celu zmniejszenia zmęczenia oczu.

Yoga 9i, z jego eleganckim designem w kolorze Storm Grey, wprowadza nowe klawisze 1-Click Function Keys by sprawić, że praca zdalna i zabawa będzie łatwiejsza

Najważniejsza aktualizacja modelu Yoga 9i może być najmniej oczywistą. Aby nadążyć za obecnym hybrydowym trybem uczenia się i pracy, ten niezwykły laptop premium wprowadza na rynek również innowacje zwiększające produktywność, wraz z łatwiejszym otwieraniem jedną ręką. Lenovo Yoga 9i zapewnia wygodę w wielozadaniowości oraz niestandardowy układ klawiatury rozciągającej się od krawędzi do krawędzi komputera. Posiada ona nowy pasek 1-Click Keys z pięcioma dodatkowymi klawiszami skrótów oznaczonymi przyjaznymi dla użytkownika ikonami zapewniającymi szybki dostęp do często używanych funkcji, takich jak:

 • Skrót do przejścia w tryb wydajności Smart Power, który zapewnia wyższą wydajność lub dłuższy czas pracy na baterii w zależności od tego, co robisz w danym momencie – bez konieczności zapamiętywania poprzedniej kombinacji klawiszy Fn+Q. Wystarczy poszukać ikony wydajności, aby włączyć funkcję Smart Power, która optymalizuje żywotność baterii i zapewnia niższą temperaturę dzięki ograniczeniu TDP do maksymalnie 28 W i baterii o pojemności 75 Wh.
 • Inteligentna funkcja rozmycia tła (Background Blur), która jednym kliknięciem pomaga chronić prywatność za pomocą rozmycia otoczenia podczas rozmów wideo za pośrednictwem Microsoft Teams lub innych platform do pracy i komunikacji zdalnej. Aby jeszcze raz pokazać wyraźny obraz zarówno siebie, jak i znajdującego się z tyłu tła, wystarczy ponownie nacisnąć klawisz.
 • Soundbar wbudowany w 360-stopniowy zawias Yoga 9i zapewnił zespołom designerskim i inżynieryjnym Lenovo wyjątkową okazję do dodania inteligentnego klawisza funkcyjnego do zmiany trybu audio, który został nazwany Vibe Check. Pomaga on użytkownikom lepiej dostrzegać różnice między zróżnicowanymi profilami audio, zapewniając bardziej satysfakcjonujące wrażenia dźwiękowe dla praktycznie każdego rodzaju rozrywki. Wybierz tryb muzyczny, tryb gier lub tryb filmowy, aby uzyskać lepszy efekt dźwiękowy.
 • Oprócz inteligentnego podświetlenia, które automatycznie dostosowuje iluminację klawiatury na podstawie oświetlenia otoczenia, dostępny jest także klawisz Color mode, który ułatwia użytkownikom przełączanie wyglądu systemu między trybem ciemnym i jasnym za pomocą natywnej funkcji ustawień kolorów systemu Windows. Poza tym, że możesz w ten sposób dać odpocząć oczom, włączenie trybu ciemnego dla ekranu OLED może potencjalnie pomóc wydłużyć żywotność baterii i przydaje się w słabo oświetlonych środowiskach.
 • W tym samym bloku klawiszy znajduje się czytnik linii papilarnych, który został umieszczony w tym miejscu, a nie tam, gdzie Twoje nadgarstki zwykle dotykają komputera. Takie ułożenie zapewnia większy komfort i bardziej czysty, minimalistyczny wygląd. Yoga 9i posiada również kamerę na podczerwień FHD (IR) z wygodnym inteligentnym logowaniem i elektroniczną osłoną prywatności.

Wygląd błyszczącej metalicznej powierzchni o nazwie Oatmeal sprawia, że Yoga 9i wygląda jak urządzenie okraszone elegancką biżuterią

Czy to wszystkie nowości w modelu Yoga 9i? Nie, a lista usprawnień wcale nie jest krótka: Większy o 45 procent touchpad, zapewniający większą przestrzeń, lepszą produktywność i precyzję kliknięć. Więcej portów, w tym dwa porty Intel Thunderbolt 4 i ulepszona karta sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6E zapewniające szybką łączność⁴. Co więcej, ta przenośna superwydajna maszyna jest dostępna w zachęcających, neutralnych kolorach, takich jak solidny Storm Grey i ciepły Oatmeal⁵ z zewnętrznym wykończeniem na wysoki połysk dodaje wyjątkowego uroku i blasku temu flagowemu laptopowi 2w1. Aby zapewnić zwiększoną trwałość, jego obudowa jest wykonana z wysokiej jakości aluminium i ma nową konstrukcję Comfort Edge, która sprawia, że przenoszenie laptopa z miejsca na miejsce jest jeszcze łatwiejsze. W opakowaniu, wraz z komputerem, znajdziesz także Precision Pen 2 lub e-color pen⁵ dla wszystkich tych, którzy lubią obsługę za pomocą pióra.

Produktywność nigdy dotąd nie wyglądała tak dobrze – Yoga 7i

Daj się zachwycić wszechstronnością i wydajnością laptopa Yoga 7i 2-w-1, oferowanego w dwóch rozmiarach, 14-calowym i 16-calowym. Tchnij życie w cyfrową rozrywkę dzięki w pełni funkcjonalnemu Yoga 7i (14”, 7) z wyświetlaczem dotykowym OLED o rozdzielczości do 2,8K ze 100% pokryciem palety kolorów DCI-P3 do tworzenia treści i rewelacyjną jakością obrazu dzięki Dolby Vision. Wyższy poziom wydajności procesora Intel Core i7-1260P 12. generacji i karty graficznej Intel Iris Xe zapewnia widoczną w codziennym użytkowaniu hybrydową moc obliczeniową, zwiększając możliwości robienia tego, co chcesz, bez wymuszonych przerw, co jest możliwe dzięki długiej żywotności baterii⁶ o pojemności 71 Wh i z technologią szybkiego ładowania Rapid Charge Express.⁷ 14-calowy Yoga 7i jest dostępny w kolorze Storm Grey i nowym, stonowanym odcieniu Stone Blue.⁵

Wraz z opcjonalnym piórkiem, 14-calowa Yoga 7i, w kolorze Stone Blue, prezentuje się znakomicie także w formie tabletu

Zmień wszystko dzięki Yoga 7i (16”, 7), idealnemu dla miłośników kina, hobbystów, twórców treści cyfrowych lub okazjonalnych graczy, którzy potrzebują większego ekranu dotykowego, aby zapewnić bardziej wciągające wrażenia z korzystania z komputera. Ciesz się ekranem LCD w proporcji 16:10, o rozdzielczości do 2,5K, częstotliwości odświeżania 60 Hz i 100-procentowym odwzorowaniem kolorów palety sRGB. Ekran został zoptymalizowany do potrzeb użytkowników, o czym świadczą certyfikacje TÜV Low Blue Light i Dolby Vision. 16-calowy Yoga 7i jest dostępny w kolorze Storm Grey i nowym odcieniu Arctic Grey.⁵ Wybierz model z procesorem 12. generacji aż do modelu Intel Core i7-1260P włącznie i ze zintegrowaną grafiką Intel Iris Xe, aby uzyskać doskonałą responsywność. Aby jeszcze bardziej ulepszyć efekty wizualne, aby tworzyć niesamowite treści i wciągające wrażenia w grach na 16-calowym Yoga 7i i wybierz opcjonalny procesor Intel Core i7-12700H 12. generacji w połączeniu z wyższą wydajnością dzięki nowej, udoskonalonej karcie graficznej Intel® Arc™ A Series (dostępna wkrótce). To pierwszy tego typu cienki i lekki laptop firmy Lenovo zgodny z Intel Evo³ z zaawansowaną grafiką, niezwykłą wydajnością zapewniana dzięki TDP 60 W, baterią o imponującej pojemności do 100 Wh i z funkcją Rapid Charge Express.

Zaprojektowany zgodnie z nową koncepcją Comfort Edge dla możliwie najlepszego wyglądu we wszystkich trybach, opcjonalnym aktywnym piórem⁵, portami Thunderbolt 4, USB Type-A™, HDMI i czytnikiem kart SD – bez względu na rozmiar lub konfigurację, którą wybierze użytkownik Yoga 7i zapewnia:

 • Inteligentne bezpieczeństwo logowania i wygodę, dzięki kamerze Full HD na podczerwień
 • Większy stosunek powierzchni ekranu do obudowy, dzięki charakterystycznemu opadającemu zawiasowi
 • Lepszą ochronę oczu dzięki certyfikowanej przez TÜV technologii niskiego poziomu emisji światła niebieskiego

Dostępny także w kolorze  Arctic Grey 16-calowy laptop 2w1 Yoga 7i to wydajna, uniwersalna maszyna.

 

Pracuj i baw się, a jednocześnie ratuj Planetę – Yoga 6

Intuicyjny design, technologia i trendy w designie zmieniają się, a w niektórych przypadkach zaczynają się ze sobą łączyć. W ostatnim czasie silnym tematem jest ochrona środowiska. Pod wieloma względami Lenovo wyprzedza konkurencję dzięki nowemu konwertowalnemu laptopowi Yoga 6 (13”, 7) inspirowanemu wszystkimi naszymi codziennymi decyzjami, które finalnie mają wpływ na środowisko.

Życie w sposób bardziej zrównoważony to kwestia wyborów. Można zacząć od wybrania laptopa 2w1 w kolorze Dark Teal (ciemny kolor morski), wykonanego z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym obudowy wykonanej z aluminium pochodzącego z odzysku, lub opcjonalnej pokrywy ekranu, pokrytej tkaniną wykonaną w 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu z odpornym na plamy wykończeniem. Pomyśl tylko, że plastikowa butelka w dzisiejszym koszu na surowce wtórne mogłaby posłużyć jutro do wykonania tkaniny do pokrycia dwóch takich pokryw. Przy budowie zasilacza zastosowano trzydzieści procent tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Yoga 6 nie zawiera również rtęci, arsenu ani bromowanych środków zmniejszających palność (BFR), a także posiada certyfikaty ENERGY STAR® i EPEAT Silver™, które spełniają normy dotyczące oszczędzania energii i ochrony środowiska.

Prawie 25 procent ogniw baterii Yoga 6 wykorzystuje plastik po procesie recyclingu. Nawet opakowanie laptopa jest „najbardziej ekologicznym”, jakie kiedykolwiek oferowaliśmy w serii Yoga. Są to ekologiczne opakowania papierowe z odpowiedzialnie zarządzanych lasów certyfikowanych przez FSC®. 90 procent usztywniaczy ochronnych wewnątrz pudełka zostało wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu. Oprócz tego, że jest bardziej przyjazny dla środowiska, ten lekki konwertowalny laptop jest naprawdę potężny dzięki procesorowi mobilnemu AMD Ryzen™ 7 5700U i zintegrowanej karcie graficznej AMD Radeon™ korzystających z wiodącej technologii 7 nm, aby zapewnić ultraszybką wydajność dzięki nawet 8 wydajnym rdzeniom. To wszystko w rozsądnej cenie, z systemem Windows 11 i niezwykle dużą żywotnością baterii⁶ wraz z funkcją szybkiego ładowania Rapid Charge Boost.

Zaprojektowany z myślą o mobilności i najwyższej jakości rozrywce z niemal dowolnego miejsca, Yoga 6 posiada 13-calowy ekran dotykowy Full HD o proporcjach 16:10 zapewniający wyraźny obraz, wraz z obsługą Dolby Vision. Yoge 6 wyposażono także w dwa przednie głośniki i Dolby Atmos zapewniające niesamowite wrażenia dźwiękowe. Ponadto, w porównaniu z poprzednią generacją, nowa Yoga 6 otrzymała więcej portów, a opcjonalne piórko jest dostarczane w zestawie na wybranych rynkach. Dowiedz się, jak Lenovo zbliża się z Twoją pomocą do neutralnej działalności tutaj i poniżej.

 

Usługa Lenovo CO Offset Service— teraz także dla konsumentów!

Z myślą o użytkownikach, którzy chcą pójść o krok dalej i aktywnie dbać o środowisko, Lenovo wprowadza usługę kompensacji emisji CO₂ dla konsumentów, najpierw na wszystkich komputerach Lenovo Legion™ i Yoga, także tych ogłoszonych dzisiaj. Aby zapewnić użytkownikom prosty i przejrzysty sposób na zrekompensowanie wpływu zakupionego urządzenia na środowisko, firma Lenovo obliczyła średnią emisję dwutlenku węgla dla swoich komputerów, w całym cyklu ich życia, od produkcji i wysyłki po użytkowanie. W momencie zakupu użytkownicy mają możliwość wyrażenia zgody i wniesienia wkładu opartego na tak skalkulowanych kosztach emisji w jednym z kilku różnych projektów działań na rzecz klimatu ONZ, w tym tych, które pomagają ulepszyć metody pozyskiwania energii odnawialnej, zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza, lub poprawić bezpieczną utylizację odpadów.​

Od czasu globalnego uruchomienia tej usługi w styczniu 2021 r. Lenovo pomogło firmom zrównoważyć ponad 345 000 ton metrycznych dwutlenku węgla, co odpowiada objętości gazów cieplarnianych emitowanych przez 75 031 samochodów osobowych eksploatowanych w ciągu jednego roku. Użytkownicy przestrzeni konsumenckiej, odbiorcy linii Yoga i Lenovo Legion zainteresowani przeciwdziałaniem zmianom klimatycznym poprzez kompensację CO₂ mają prosty i przejrzysty sposób na zrobienie tego jednym kliknięciem.

 

Zaawansowana ochrona dla nowoczesnego użytkownika — Lenovo Premium Care Plus

Kolejną funkcją, z której konsumenci mogą skorzystać w styczniu, jest najnowsza ulepszona usługa wsparcia komputerów PC — Lenovo Premium Care Plus. Ponieważ praca zdalna, nauka i rozrywka nabrały tempa, ta rozszerzona usługa została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych użytkownikach, aby jeszcze lepiej chronić technologię, która stała się ważniejsza w codziennym życiu. Ten rozszerzony pakiet pomocy technicznej zapewnia wsparcie w czasie rzeczywistym, z którego znana jest usługa Premium Care, a także pakiet zaawansowanych usług pomocy technicznej Lenovo¹⁰ w jednym pakiecie.

 

Monitory stworzone z myślą o porażającym wyglądzie — Lenovo Q27h, Lenovo Q27q, Lenovo Q24i

Jeśli starasz się uzyskać pełen obraz przy nauce i pracy zdalnej, jednocześnie korzystając wyłącznie z ekranu laptopa, zapewne już wiesz, że potrzebujesz monitora. W tym roku nadszedł czas, aby ocenić, czego naprawdę chcesz z wyświetlacza – i można śmiało powiedzieć, że jeśli monitor nie odpowiada Twoim potrzebom lub poczuciu stylu, nie ma na niego miejsca w Twoim domu. Lenovo przychodzi na ratunek z nową linią imponujących konsumenckich monitorów z serii Q, które oferują wysoką rozdzielczość, inteligentny dźwięk, wybór portów i nowoczesny design, które po prostu pokochasz.

Jednym z takich wyświetlaczy premium stworzonych dla osób wyznaczających nowe trendy, jest wysokiej klasy 27-calowy monitor Lenovo Q27h-20 o stylowym wyglądzie i wiodącej technologii Lenovo zapewniającej lepszą ochronę oczu w zakresie naturalnego światła niebieskiego o niskiej intensywności, potwierdzonej przez certyfikat Eyesafe®. Ten monitor jest niemal całkowicie pozbawiony ramek na wszystkich czterech krawędziach. Nie tylko wygląda znakomicie, ale też zapewnia doskonałe wrażenia użytkownika dzięki panelowi IPS o rozdzielczości QHD z obsługą HDR. Zapewnia on  żywe kolory, które są dokładne w 95 procentach z paletą barw DCI-P3, i w 99 procentach sRGB i Delta E<2.

Zmień swój Lenovo Q27h w domowe centrum cyfrowej rozrywki, dzięki wygodnemu rozwiązaniu dokowania z jednym kablem USB-C®, które umożliwia ładowanie urządzenia i/lub przesyłanie obrazu w celu wyświetlania treści na wielu ekranach; to mądrzejszy sposób na zapewnienie do 90 W mocy ładowania laptopowi podczas wykonania pracy. Idealny do codziennego użytku, ze zintegrowanym uchwytem na telefon i inteligentnym głośnikiem – z tak wysokim stopniem integracji pozwala na zachowaniu biurka w pełnym, niemal calkowicie pozbawionym kabli porządku. Charakterystyczne, asymetryczne metalowe ramię monitora Lenovo Q72h można regulować w celu dopasowania do wysokości, zapewniając użytkownikowi maksymalny komfort. Co więcej, solidna szara podstawa z materiału przypominającego terakotę, zapewnia stabilność i dodatkowe wrażenia estetyczne, których oczekują konsumenci o wyszukanym guście.

W ofercie, która zapewnia nowoczesnym rodzinom rozsądne opcje w atrakcyjnej formie, znajdują się dwa kolejne monitory konsumenckie z serii Q – większy, 27-calowy Lenovo Q27q-20 o rozdzielczości do QHD oraz 23,8-calowy Lenovo Q24i-20 z rozdzielczością do Full HD.

Dzięki podobnej, ultracienkiej, mierzącej sobie jedynie 7,1 mm grubości obudowie i niemal bezramkowej z trzech stron konstrukcji, te stylowe monitory skierowane do głównego nurtu użytkowników łączą wyrafinowanie i wygodę z ergonomiczną podstawą, wbudowaną technologią naturalnej słabej emisji światła niebieskiego zapewniającą bezpieczeństwo dla oczu, wraz z potężną funkcjonalnością. Te dwukolorowe, srebrno-czarne monitory wraz z ich flagowym, metalicznym kuzynem są łatwo zarządzane i optymalizowane za pomocą jednego kliknięcia myszą dzięki inteligentnym funkcjom Lenovo Artery.

 

Wybierz akcesoria, które pasują do Twojego stylu życia — mysz Yoga Mobile Mouse, mysz Yoga Performance Mouse oraz wieloportowa ładowarka Lenovo Go 130 W Multi-port Charger.

Kiedy nagle pojawia się konieczność, czy to w przypływie kreatywnej inspiracji, czy wezwania z pracy, musisz mieć możliwość podłączenia bezprzewodowej myszy do dowolnego urządzenia i bezproblemowej pracy na dowolnej powierzchni. Osoby poszukujące myszy bezprzewodowej o doskonałym wyglądzie i funkcjonalności zwiększającej produktywność mogą sięgnąć po ultraprzenośną, niskoprofilową mobilną mysz Yoga Mobile Mouse lub nową mysz Yoga Performance Mouse o ergonomicznej, wygodnej konstrukcji i programowalnych przyciskach.

Dostępne w kolorach Cloud Grey i Dark Teal, które znakomicie pasują do nowych urządzeń z linii Yoga, mają trzy regulowane ustawienia dla wyższej czułości, aż do 2400 DPI, a także kółko scrollowania z podwójną prędkością. Obie w pełni funkcjonalne myszy zapewniają użytkownikom wysoką dokładność sensora podczerwieni, połączenie Bluetooth® z dwoma hostami dla większej precyzji i trwałą zintegrowaną baterię, którą można łatwo ładować przez port USB-C, dzięki czemu można zapomnieć o powiadomieniach o niskim poziomie baterii. Zamiast zaburzać estetykę swojego domowego biura kilkoma ładowarkami, możesz przejść na eleganckie rozwiązanie do montażu na stole, które umożliwia jednoczesne ładowanie do czterech urządzeń, w tym nowych myszy Yoga.

Poznaj kompaktową, wieloportową ładowarkę Lenovo Go 130 W, która powstała, aby pomóc konsumentom szukającym możliwości ładowania za pomocą jednego koncentratora ładowania, który oferuje trzy porty zasilania USB-C z ładowaniem o mocy do 100 W i jeden port USB-A z szybkim ładowaniem do 18W. Przenośna ładowarka inteligentnie przydziela moc w zależności od podłączonego urządzenia i zawiera wskaźniki LED do wyświetlania stanu naładowania.

Odwiedź Lenovo StoryHub CES press kit, aby uzyskać zdjęcia i pełną specyfikację, oraz stronę główną Lenovo CES, aby uzyskać więcej informacji.

 

Ceny i dostępność (w USA)

Konwertowalny laptop Yoga 9i (14”, 7) z procesorami Intel Core 12. generacji ma być dostępny od czerwca 2022 r. i będzie dostępny od 1399,00 USD

16-calowy konwertowalny laptop Yoga 7i z procesorami 12. generacji Intel Core z opcjonalną kartą graficzna Intel Arc (wkrótce) ma być dostępny od czerwca 2022 r. i będzie dostępny od 899,00 USD. 14-calowy model z procesorami Intel Core 12. generacji będzie również dostępny od czerwca 2022 r. i będzie dostępny od 949,00 USD. Dołączone aktywne piórko jest opcjonalne, w zależności od rynku.13

 • Konwertowalny laptop Yoga 6 (13”, 7) z procesorami mobilnymi AMD Ryzen z serii 5000 będzie dostępny od 749,00 USD i ma być dostępny od czerwca 2022.13
 • Oczekuje się, że monitor Lenovo Q27h-20 będzie dostępny od maja 2022 r. w cenie 349,99 USD13
 • Oczekuje się, że monitor Lenovo Q27q-20 będzie dostępny od maja 2022 r. w cenie 299,99 USD13
 • Oczekuje się, że monitor Lenovo Q24i-20 będzie dostępny od maja 2022 r. w cenie 199,99 USD13
 • Bezprzewodowa mysz mobilna Yoga Wireless ma być dostępna od kwietnia 2022 r. w cenie 39,99 USD13
 • Mysz Yoga Wireless Performance Mouse będzie dostępna od kwietnia 2022 r. w cenie 39,99 USD13
 • Wieloportowa ładowarka Lenovo Go 130 W ma być dostępna od kwietnia 2022 r. w cenie 99,99 USD13

 

Specyfikacja techniczna komputerów

Yoga 9i (14”, 7)
Wymiary i masaOd 16.5mm grubości i 1.48kg masy
EkranDo 4K OLED IPS, 400 nits, 100% DCI-P3, 60Hz, 16:10
ProcesorDo 12th Gen Intel Core i7-1260P
GrafikaIntel Iris Xe
PamięćDo 16GB LPDDR5
Pamięć masowaDo  1TB SSD (Gen 4)14
SystemWindows 11
Bateria75Whr

Rapid Charge Boost8

ŁącznośćWi-Fi 6E4

Bluetooth 5.2

Porty2x USB-C (TBT, DP, PD, USB 3.2 full function)

USB-A Gen 3.2

USB-C (PD, DP, full function)

Audio Jack

Audio2x Woofers + 2x Tweeters by Bowers & Wilkins

Optimized by Dolby Atmos

Yoga 7i (16”, 7)Yoga 7i (14”, 7)
Wymiary i masaOd 19.2mm grubości i od 1.90kgOd 17.35mm grubości i od 1.40kg
Ekran16-cali przekątnej, do 2.5K LCD IPS, 400 nits, 100% sRGB, 60Hz, 16:10, low blue light; Supports Dolby Vision and VESA DisplayHDR 40014 cali przekątnej, do 2.8K IPS, 400 nits, 100% DCI-P3, 90Hz, 16:10, low blue light; Supports Dolby Vision and VESA DisplayHDR 400

 

ProcesorDo 12th Gen Intel Core i7-12700HDo 12th Gen Intel Core i7-1260P
GrafikaDo opcjonalnej, zaawansowanej karty graficznej Intel Arc A Series graphicsIntel Iris Xe
PamięćDo 32GB LPDDR5Do 16GB LPDDR5
Pamięć masowaDo 1TB PCIe SSD (Gen 4)14
SystemWindows 11
BateriaUp to 100 Whr

Rapid Charge Express7

71Whr

Rapid Charge Express7

ŁącznośćWi-Fi 6E, Bluetooth 5.2
Porty2x USB-A (USB 3.2 Gen 1)

2x USB-C (TBT4/PD/DP/USB 4.0)

HDMI 2.0

SD card

Audio combo jack

NOVO button

2x USB-C (TBT4/PD/DP/USB4.0)

HDMI 2.0

Micro SD card

USB-A (USB 3.2 Gen 1)

Audio combo jack

NOVO button

 

Audio4x głośniki z Dolby Atmos
Yoga 6 (13”, 7)
Wymiary i masaOd 18.25mm grubości i od 1.38kg masy
Ekran13.3-inch FHD+ IPS, 300 nits, 100% sRGB, 60Hz, 16:10
ProcesorDo  AMD Ryzen 7 5700U
GrafikaIntegrated AMD Radeon Graphics
PamięćDo 16GB LPDDR4x
Pamięć masowaDo 1TB SSD (Gen 4)14
SystemWindows 11
Bateria59Whr (4 cell) and Rapid Charge Boost8
Łączność Wi-Fi 6
Porty2x USB-C (PD/DP/USB 3.2 Gen 1)

HDMI (HDMI 2.0, general type)

Audio Jack

2x USB-A (USB 3.2 Gen 1)

MicroSD card

NOVO button

Audio2 głośniki skierowane na użytkownika (2W)

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE