Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Niepowtarzalny zestaw – Serwer HPE z procesorem AMD EPYC™ idealne rozwiązanie do zautomatyzowanego backupowania.

Hewlett Packard Enterprise dysponuje bogatą, zróżnicowaną ofertą serwerów z procesorami AMD. Znajdziemy w niej zarówno serwery jednoprocesorowe (np. DL 325), jak i dwuprocesorowe (np. DL385 czy DL365). Jednym z najbardziej interesujących i niezawodnych jest HPE ProLiant DL345, pozwalający pomieścić pokaźną ilość dysków, a zastosowanie procesorów AMD EPYC czyni go idealnym rozwiązaniem w roli systemu do zautomatyzowanego backupowania. Procesory AMD wykorzystywane są również w platformie HPE Apollo, obecnej w rozwiązaniach HPC oraz Big Data.

Stawiając na procesory AMD w serwerach HPE, otrzymujemy także dostęp do platformy HPE InfoSight, która w znaczący sposób ułatwia zarządzanie infrastrukturą, dzięki predykcyjnej automatyzacji wsparcia oraz wykorzystaniu sztucznej inteligencji i procesów uczenia maszynowego (ML). Procesory AMD EPYC™ to aktualnie najbardziej wydajne CPU, do wyboru w wersjach od 8 do 64 rdzeni. Bez względu na cenę oraz model procesora, każdy klient może cieszyć się pełnym pakietem jego funkcjonalności: 8 kanałami pamięci DDR4-3200, obsługą do 4TB RAM, 128 linii PCIe®4, wszystkimi komponentami związanymi z bezpieczeństwem.

Połączenie serwera HPE z procesorem 3 generacji AMD EPYC™ serii 7003 to wysoka wydajność, skalowalność, łatwość zarządzania i gwarancja bezpieczeństwa.

Najczęściej kupowanymi modelami są HPE ProLiant DL325 i HPE ProLiant DL385 Gen10 Plus, o ponadprzeciętnej wydajności, właśnie dzięki zastosowaniu najnowszej generacji procesorów AMD. Pierwsza z tych maszyn oferuje możliwości systemu wyposażonego w dwa procesory przy zachowaniu kosztów systemu jednoprocesorowego, na co pozwala wykorzystywana tutaj rodzina procesorów serii AMD EPYC™ 7000, oferująca do 64 rdzeni. Dzięki temu serwer może szybciej uruchamiać symulacje wielowątkowe i jednocześnie wykonywać większą liczbę zadań jednowątkowych.

 

Testy wydajnościowe pokazują też, że instancje z procesorami AMD EPYC™ zapewniają znacząco niższe koszty obliczeń. Warto podkreślić, że serwery HPE wyposażone w wysokowydajną technologię AMD EPYC™, przekonują także lepszym stosunkiem do ceny oraz Watt, co przekłada się na niższy całkowity koszt zakupu i użytkowania – tłumaczy Paweł Wójcik, HPE IHG BU Lead.

 

Ważnym elementem wspólnej propozycji technologicznej HPE i AMD jest bezpieczeństwo, realizowane zarówno na poziomie sprzętowym, jak i oprogramowania układowego. Serwery HPE posiadają zabezpieczenia znane jako silicon root of trust, odpowiadające na cybernetyczne zagrożenia już na poziomie samego procesora. Technologia ochrania serwer przed atakami typu malware, które mogłyby przeniknąć do oprogramowania układowego, co pozwala klientom zachować ciągłość jego pracy.

To rozwiązanie dodatkowo wspierane jest wbudowanymi zabezpieczeniami i szyfrowaniem procesorów AMD EPYC™. Pakiet funkcjonalności, zapewniających bezpieczeństwo danych przetwarzanych przez procesor, chroni warstwę zwaną data in use w taki sposób, aby z poziomu hypervisora sąsiednia maszyna wirtualna nie miała możliwości wglądu w dane przetwarzane przez inną maszynę wirtualną. Taki ochronny tandem daje bezwzględną  pewność, że firmowe dane będą bezpieczne, a sprzęt odporny na niepożądane działania czy ataki.

Najnowszymi wersjami serwerów HPE z procesorami AMD są te oparte o najnowszą wersję 3 generacji, z kodową nazwą Milan-X. Procesory Milan-X z technologią 3D V-CACHE™. Głównym wyróżnikiem tych procesorów jest trzykrotne zwiększenie dostępnej pamięć L3 Cash do pojemności 786MB per socket. Procesory te są zaprojekowane zgodnie z architekturą Zen 3 i w pełni kompatybilne z dotychczasowym gniazdami typu SP3.

Tak duża pojemność pamięci L3 Cache pozwala na niebywałe wyników wydajności w obliczeniach, większe nawet o 66%. Wybór serwerów HPE z AMD EPYC™ Milan-X na pokładzie jest najlepszym wyborem do zadań związanych z analizami strukturalnymi, mechaniką płynów, czy obliczeniami niezbędnymi w prognozowaniu.

Organizacje poszukujące wydajnych, bezproblemowych w zarządzaniu rozwiązań infrastrukturalnych powinny w swoich planach uwzględniać optymalne, doskonale przemyślane propozycje, jak te oferowane przez partnerstwo HPE i AMD. Doświadczenie i unikalne technologie, wnoszone przez każdą ze stron, są gwarantem dobrej inwestycji, która pomoże firmie usprawnić procesy, zoptymalizować działania biznesowe i funkcjonowanie infrastruktury.

 

 

Zyskaj, zamawiając serwery HPE z AMD!

Składając zamówienie na ten niezawodny zestaw, masz niepowtarzalną okazję zdobycia wspaniałych nagród!

To bardzo proste – do końca czerwca 2022 r. zamów u Autoryzowanego Dystrybutora HPE (AB S.A., ALSO POLSKA Sp. z o.o., Exclusive Networks Poland S.A.) serwer HPE ProLiant, HPE SimpliVity lub HPE Apollo z procesorem AMD EPYC™, zarejestruj się w programie i ciesz się z profitów!

Nagroda zależy od Ciebie – w zależności od tego, ile serwerów HPE zamówisz, możesz ją wybrać spośród bonusów z danej kategorii. Spiesz się, ich pula jest ograniczona!

 

Więcej na: www.hpego.pl/uwolnijmocwygrywania/

 

Warto dodać, że serwery HPE z procesorami AMD z oferty HPE FlexOffers są równocześnie objęte programem HPE Engage & Grow.

HPE FlexOffers to program sprzedażowy umożliwiający resellerom tworzenie elastycznych konfiguracji przy pomocy narzędzia iQuote, a jednocześnie uzyskanie ich najlepszej ceny. Według producenta, nigdy do tej pory konfigurowanie rozwiązań tej marki nie było tak proste i dostępne – bez wysiłku i konieczności negocjowania specjalnych cen.

HPE Engage & Grow to program skierowany do partnerów HPE, w którym handlowcy są nagradzani za zaangażowanie, edukację oraz sprzedaż produktów i usług HPE. Partnerzy zyskują za aktywność punkty, które są następnie przeliczane bezpośrednio na pieniądze i przelewane na indywidualną kartę kredytową. Sprzedaż serwerów HPE z procesorami AMD premiowana jest teraz zwiększeniem o 50% punktów naliczanych w programie HPE Engage & Grow. Za zamówienie wybranych modeli serwerów HPE opartych o procesory AMD Partner może otrzymać nagrodę w wysokości 200 euro za każdy serwer.  
Więcej tutaj: https://emea.engageandgrow.hpe.com/pl/pages/login.aspx

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE