Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Netflix znosi ograniczenia przepustowości w swoim serwisie w całej Europie. Pierwotnie wprowadzono je celem ograniczenia obciążenia sieci podczas pracy zdalnej.

Wiele wskazuje, że najgorszy czas pandemii mamy już za sobą. Podczas gdy rządy kolejnych krajów decydują się na złagodzenie regulacji, a ludzie wracają do pracy, Netflix powraca do dotychczasowej przepustowości strumieniowania wideo.

 

Ze względu na duże zapotrzebowanie na usługi przesyłania strumieniowego na całym świecie w związku z blokadą pandemiczną, Netflix, podobnie jak większość usług, musiał ograniczyć jakość przesyłania strumieniowego w Europie. Wszystko wraca do normy i superpopularny serwis streamingowy ogłosił, że złagodzi swoje ograniczenia dotyczące przepustowości.

 

Od pewnego czasu obciążenie infrastruktury internetowej wykazuje oznaki poprawy, a w niektórych regionach Netflix przywraca pierwotną szybkość transmisji dla 4K i innych rozdzielczości. W niektórych regionach użytkownicy powinni zacząć widzieć zmianę na swoich kontach już teraz. Jest to jednak proces stopniowy, więc w niektórych regionach może to zająć trochę czasu.

 

https://itreseller.com.pl/itrnewchiny-inwestuja-22-mld-dolarow-w-swojego-krajowego-wytworce-ukladow-scalonych-firme-smic-po-tym-jak-usa-wymusily-na-tsmc-zaprzestanie-realizacji-zamowien-dla-huawei/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE