Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

NAVITEL tworzy nowe struktury w regionie Europy Środkowej, polskie biuro siedzibą Zarządu na cały region CEE.

NAVITEL, wiodący dostawca map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, zapowiada utworzenie nowych struktur firmy w Rumunii, na Węgrzech, Bułgarii, Słowacji, Litwie, Łotwie i Estonii, które będą podlegały pod polskie biuro, wyznaczone jako siedzibę Zarządu na cały region CEE.

 

– Trudno jest określać się światowym brandem, nie docierając przede wszystkim do rynków Europy Środkowej. W każdym z państw otwieramy profesjonalne struktury marketingowe, sprzedażowe oraz zaawansowane centra serwisowe. To dla nas naturalny kierunek rozwoju. Miejscem koordynacyjnym wszystkich działań firmy będzie biuro w Warszawie. Po udanym wyborze polskich ambasadorów marki – Zbigniewa Urbańskiego i Anny Cieślak  – podjęliśmy decyzje, że w krajach, w których dostępne są urządzenia NAVITEL, także będziemy mieli swoich promotorów. W tym roku planujemy również wprowadzić nowe grupy produktowe, o których poinformujemy w najbliższym czasie –  podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

 

Dodajmy że podczas siódmej Gali Mobility Trends Navitel Navigator 9.7 otrzymał nagrodę za najlepszą nawigację roku 2016. Przekonajcie się co więcej zdradził Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE odbierając nagrodę podczas tego jednego z najbardziej popularnych w branży plebiscytów, pokazujący trendy w nowych technologiach w Polsce.

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE