Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Motorola Solutions wprowadza nowy przenośny radiotelefon cyfrowy MOTOTRBO R7 do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Motorola Solutions ogłosiła wprowadzenie radiotelefonu MOTOTRBO R7 na rynki w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Nowy cyfrowy radiotelefon dwukierunkowy oferuje zaawansowane funkcje audio oraz smukłą i wytrzymałą konstrukcję, zapewniając łączność w zespołach w głośnych, trudnych i dynamicznych środowiskach.

Przenośne radiotelefony MOTOTRBO R7 spełniają wymagania standardu Digital Mobile Radio (DMR) na Poziomie II i III, a tym samym zapewniają wyraźny dźwięk o lepszej zrozumiałości, z redukcją szumów na poziomie przemysłowym, automatycznym tłumieniem sprzężeń i automatyczną regulacją głośności w zależności od hałasu otoczenia.

 

– Gwarancja wyraźnej i głośnej łączności radiowej w każdej sytuacji ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia wydajności operacyjnej i zwiększenia bezpieczeństwa pracowników, klientów i osób postronnych – powiedziała Vivienne Francis, wiceprezes ds. kanału EMEA w firmie Motorola Solutions.Radiotelefon MOTOTRBO R7 został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających środowiskach, od fabryk z ciężkimi maszynami po hałaśliwe stadiony, aby każdy słyszał i był słyszany w każdej sytuacji. Jego integracja z innymi systemami i technologiami bezpieczeństwa stwarza nowe możliwości w zakresie interakcji i współpracy zespołów, a także pozwala pracownikom szybciej reagować w sytuacjach awaryjnych.

 

Krytyczne i szczegółowe informacje są wyświetlane na ekranie głównym, co ogranicza konieczność przewijania wielu ekranów w celu uzyskania dostępu do alertów lub wiadomości tekstowych. Urządzenie można programować i aktualizować przez sieć Wi-Fi, co skraca czas przestojów, i jest zasilane baterią, która wystarcza na 28 godzin pracy.

 

 

Radiotelefon MOTOTRBO R7 można łatwo podłączyć do różnych czujników korzystając
z technologii DMR i Bluetooth, a także zintegrować z systemami bezpieczeństwa wideo
i kontroli dostępu. Dzięki temu pracownicy ochrony mogą otrzymywać przez radio powiadomienia o próbach wtargnięcia do zabezpieczonych obszarów lub o otwartych drzwiach.

Operatorzy zakładów i pracownicy terenowi mogą otrzymywać krytyczne alerty w przypadku wykrycia wysokiego poziomu niebezpiecznego gazu i szybko reagować, aby pomóc zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

 

Aż 2 na 3 Europejczyków musi doszkolić się cyfrowo do 2025 r., wynika z najnowszego badania Huawei i fundacji ALL DIGITAL.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE