Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft umożliwi innym firmom, w tym Epic Games i Amazon, na integrację ich sklepów z aplikacjami z Microsoft Store.

Firma Microsoft jeszcze bardziej otwiera własny sklep z aplikacjami w systemie Windows, zapraszając sklepy z aplikacjami innych firm do integracji ze sklepem Microsoft Store. Pierwszymi partnerami mają być Amazon, jak i Epic Games.

 

Microsoft poinformował, że pozwoli Epic Games i Amazonowi oraz innym firmom zintegrować swoje sklepy z aplikacjami z Microsoft Store giganta technologicznego, dając więcej opcji programistom zewnętrznym.

 

„Podobnie jak każda inna aplikacja, aplikacje sklepowe innych firm będą miały stronę produktu — którą można znaleźć za pomocą wyszukiwania lub przeglądania — dzięki czemu użytkownicy mogą ją łatwo znaleźć i zainstalować z taką samą pewnością, jak każdą inną aplikację w sklepie Microsoft Store w systemie Windows” – podaje Microsoft

 

Firma z Redmond powiedziała również, że nie zmniejszy przychodów twórców aplikacji, gdy aplikacje posiadają własne, wewnętrzne systemy płatności wewnątrz aplikacji.  To istotne, zwłaszcza w kontekście modeli free-to-play, popularnych w wielu grach o mobilnym rodowodzie. Microsoft wydaje się tym ruchem nieco ucierać nosa Apple, które ostatnio zostało zmuszone przez sąd do poluzowania zasad sklepu App Store. Twórcy oprogramowania od dawna krytykują pobieraną przez Apple prowizję w wysokości od 15% do 30% i zasady jej stosowania.

 

 

IT Champions 2021 – Za nami uroczysta gala IT Reseller. Zobacz film z rozdania prestiżowych nagród branżowych!

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE