Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Microsoft Teams może teraz działać natywnie na procesorach Apple M1 i M2

Microsoft ogłosił, że Teams może teraz działać natywnie na komputerach Apple Mac z procesorami M1 lub M2, oznacza to, że jeśli używasz MacBook Air, MacBook Pro, 24-calowy iMac, lub Mac Studio, to aplikacja będzie działać natywnie na tych urządzeniach. Wcześniej, aplikacja została zaprojektowana dla procesorów Intela, więc aby uruchomić ją na Apple, należało używać warstwy kompatybilności Rosetta 2, która dodaje trochę narzutu wydajności.

Microsoft Teams nie ma dobrej prasy wśród użytkowników Maców, użytkownicy najczęściej narzekają, na powolne działanie, okazjonalne zacięcia, czy powolny interfejs. Dlatego możliwość uruchomienia aplikacji w trybie natywnym jest taka ważna, jak podkreśla Microsoft “należy spodziewać się znacznego wzrostu wydajności, zapewniając efektywne wykorzystanie zasobów urządzenia, oraz lepszego doświadczenia z korzystania z aplikacji”.

Według Microsoftu natywna wersja Teams dla Apple z procesorami M1 i M2 będzie wydawana stopniowo na różne urządzenia, dlatego proces ten zajmie im kilka miesięcy. Lecz, jak podkreślają sami użytkownicy Apple, tak długi okres oczekiwania na działającą aplikację Teams nie jest dla nich problemem, ponieważ i tak muszą używać tej aplikacji, a jeśli stanie się w przyszłości szybsza to oni na tym tylko zyskają.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE