Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Matrox ogłosił, że współpracuje z NVIDIA w celu opracowania nowej serii wbudowanych kart graficznych do pracy z wieloma wyświetlaczami.

Starsi czytelnicy z pewnością pamiętają firmę Matrox. Wiele lat temu była jednym z kilku ważnych graczy na rynku kart graficznych. Dziś Matrox znajduje się w niszy, ale radzi sobie w niej znakomicie. 

Nowe karty graficzne planowane są do zastosowania w zadaniach z branży digital signange – głównie ścianach wideo o wysokiej gęstości. Korzystając ze znanej w branży technologii GPU firmy NVIDIA, Matrox planuje zaprojektować innowacje oparte na wbudowanych procesorach graficznych Quadro, aby przyspieszyć wdrażanie ścian wideo wymagające wyraźnej mocy obliczeniowej.

Matrox kiedyś rywalizował z NVIDIĄ i ATI na rynku produktów konsumenckich.

„Matrox jest podekscytowany współpracą z NVIDIA, liderem w dziedzinie obliczeń na GPU, w celu wprowadzenia na rynek nowego standardu ścian wideo o wysokiej gęstości” – powiedział David Chiappini, wiceprezes ds. Badań i rozwoju w Matrox. „Współpraca ta jest kolejnym przykładem naszego zaangażowania w poszerzanie naszego portfolio ścian wideo, podczas gdy klienci nadal korzystają z naszej wiedzy graficznej, światowej klasy inżynierii, dedykowanego wsparcia technicznego i długich cykli życia produktu.”

Matrox jest jednym z liderów w tworzeniu tzw. ścian wideo bogatych w grafikę, które mają natychmiastowy wpływ na klientów w świecie rzeczywistym. Nowe karty graficzne Matroxa, powstałe we współpracy z NVIDIĄ, obsługują do czterech wyświetlaczy 4K na kartę. Jednocześnie producenci OEM, integratorzy systemów i instalatorzy mogą wykorzystać łączną moc wielu kart do obsługi maksymalnie do 16 wyświetlaczy z jednego systemu. HDCP jest także obsługiwane, co ma znaczenie w przypadku odtwarzania chronionej treści na ścianie wideo.

https://itreseller.com.pl/itrnewnvidia-quadro-rtx-6000-napedza-najszybszego-laptopa-na-swiecie-asus-proart-studiobook-one-az-11-premierowych-komputerow-rtx-studio/

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE