Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Łukasz Mach nowym Prezesem Image Power S.A., zastępił Pawła Graniaka, który pozostaje w strukturach Spółki i przechodzi do Rady Nadzorczej.

Image Power S.A. poinformowała o zmianie na stanowisku Prezesa Zarządu Spółki. Z dniem 30 listopada obejmuje je Łukasz Mach, zastępując Pawła Graniaka, który pozostaje w strukturach Spółki i przechodzi do Rady Nadzorczej. Paweł Graniak w dniu 29 listopada złożył rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu Image Power S.A. Był nim od 26 czerwca 2019 roku. Decyzja o rezygnacji ze stanowiska podyktowana jest chęcią mocniejszego zaangażowania się w prowadzenie szkoleń z projektowania gier komputerowych, które od lat realizuje w ramach Potęgi Obrazu – pierwszej szkoły concept artu i digital paintingu.

 

Nowym Prezesem Zarządu Spółki został Łukasz Mach, weteran rodzimej branży gier, który pierwsze kroki stawiał w 2006 roku współtworząc, a potem prowadząc globalny zespół PR-u i marketingu Wiedźmina w CD Projekcie. Mach jest cenionym specjalistą w zakresie działań promocyjnych, który współpracował z wieloma kluczowymi firmami w polskiej branży, m.in. pełniąc rolę szefa marketingu w takich spółkach jak CI Games, The Farm 51 oraz Klabater.  Nowy Prezes Image Power S.A. specjalizuje się w działaniach o charakterze globalnym, na swoim koncie mając wiele udanych kampanii do tak głośnych gier, jak m.in. seria Sniper: Ghost Warrior, wspomniany Wiedźmin, Crossroads Inn, We. The Revolution oraz nowatorskiej aplikacji VR Chernobyl VR Project.

 

Poprowadzenie zespołu Image Power to dla mnie ekscytujące wyzwanie. Spółka ma ciekawe projekty, które wymagają ułożenia oraz spójnej strategii produkcyjnej i marketingowej.  – powiedział Łukasz Mach, Prezes Zarządu Image Power S.A. Jesteśmy związani z grupą PlayWay, co sprawia, że mamy okazję korzystać z jej solidnego marketingowego zaplecza. Z kolei moje doświadczenie na rynku gier premium oraz w pracy nad bestsellerowymi polskimi produkcjami pozwoli nam na pewno poszerzyć spektrum działania. Chcielibyśmy skutecznie łączyć działalność komercyjną ze stopniowym otwieraniem się na bardziej ambitne projekty, które pozwolą nam mocniej osadzić Image Power na mapie polskiego gamedevu.

 

Jednym z pierwszych zadań nowego Prezesa ma być analiza zapowiedzianych wcześniej projektów Spółki, które znajdują się w produkcji oraz w fazie koncepcyjnej. Efektem ma być ewaluacja i optymalizacja tworzącego się katalogu gier.

 

Liczymy na to, że Łukasz pomoże nam na nowo zdefiniować tożsamość Image Power. Mamy sporo gier w produkcji – teraz musimy się wspólnie zastanowić, które pozycje są najmocniejsze rynkowo. – powiedział Marcin Zaleński, Dyrektor Kreatywny i Przewodniczący Rady Nadzorczej w Image Power S.A. Być może podejmiemy decyzję o zamknięciu mniej obiecujących projektów, skupiając się na tytułach z dużym potencjałem na komercyjny sukces. Doświadczenie Łukasza będzie tu kluczowe.

 

Polski producent gier wideo z Grupy PlayWay – Spółka Image Power – obecnie rozwija portfolio wydawanych tytułów o kolejne symulatory, m.in. Yacht Mechanic Simulator, Ambulance Simulator oraz Offroad Mechanic Simulator. W planie wydawniczym jest również Creature Lab – unikatowa produkcja, która pozwoli graczom wcielić się w postać szalonego naukowca. Nad projektami Spółki pracują zarówno wewnętrzne, jak i zdalne zespoły. Nowy Prezes zajmie się m.in. rozbudową i wzmocnieniem wewnętrznego zespołu produkcyjnego Image Power. Wkrótce spółka zamierza ujawnić kolejne produkcje.

 

W tej chwili skupiamy się na tym, by tytuły już zapowiedziane okazały się sukcesem jakościowym i rynkowym. Część z nich jest już w dość zaawansowanej fazie produkcji i najważniejsze jest, by je skutecznie wydać i wypromować – dodał Łukasz Mach, Prezes Zarządu Image Power S.A. Nie ukrywam jednak, że plany mamy ambitne. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zapowiemy przynajmniej jeden projekt dużej gry, która nie będzie symulatorem.

 

 

Epson rozpoczyna epokę otwartych innowacji, zobowiązując się do prowadzenia prac R&D na rzecz naszej planety i jej mieszkańców, podkreśla Yoshiro Nagafusa, Prezes Epson Europe.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE