Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lubomir Stojek obejmuje stanowisko Country Managera Red Hat w Polsce

Red Hat powołał Lubomira Stojka na stanowisko country managera w Polsce. Będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację strategii sprzedaży, a także wzmacnianie pozycji firmy w kraju.

Lubomir Stojek jest związany z branżą IT od ponad 25 lat. Doświadczenie w obszarze sprzedaży i wdrażania systemów IT zdobywał m.in. w Fujitsu i Hewlett-Packard. W Gartner Polska zajmował się strategicznym doradztwem dla dużych spółek z polskiego sektora ICT. Dołączył do Red Hat w marcu 2018 roku, gdzie odpowiadał za sprzedaż rozwiązań marki dla sektora TME w Europie Wschodniej. Stanowisko country managera objął 1 lipca 2024 roku.

 

Cieszę się, że zaczynam pełnić nową funkcję w tak interesującym dla Red Hat czasie. Nasze platformy wykorzystujące AI są dostosowane do potrzeb firm i pomagają im w budowaniu oraz rozwijaniu aplikacji obsługujących sztuczną inteligencję. Pozwala to działać wydajniej, zwiększać zaangażowanie użytkowników i dostarczać lepsze produkty oraz usługi. Red Hat OpenShift to hybrydowa platforma chmurowa ceniona przez klientów nie tylko jako rozwiązanie do opracowywania i wdrażania aplikacji opartych na kontenerach i AI, ale także jako nowoczesna platforma do wirtualizacji. Z niecierpliwością czekam na współpracę z naszymi klientami i partnerami, aby zapewnić im najwyższy poziom usług, który pozwoli spełnić ich potrzeby biznesowe – mówi Lubomir Stojek, country manager Polska w Red Hat.

 

Lubomir Stojek jest absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE