Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lexmark prezentuje 4 trendy, które będą kształtować 2022 rok.

Co może przynieść rok 2022 w zakresie technologii? W jakie rozwiązania i narzędzia powinny zainwestować przedsiębiorstwa, aby uprościć swoje przepływy pracy, zoptymalizować koszty i zwielokrotnić produktywność? Firma Lexmark opracowując nowe rozwiązania na kolejne lata opiera się o dogłębną ekspertyzę potrzeb swoich klientów i zmian na rynku.

 

4 główne trendy, które zdaniem ekspertów Lexmark będą kształtować 2022 rok:

  • Rozproszone środowiska pracy: Pandemia nadal trwa a kolejne działania przeciwepidemiczne zmuszają do pracy zdalnej miliony pracowników na całym świecie. Tysiące firm koncentruje się na zasobach ułatwiających organizację nowych form pracy. Technologie chmurowe, rozwiązania pozwalające na zdalne monitorowanie i zarządzanie dokumentami i infrastrukturą druku oraz kwestia bezpieczeństwa nadal będą głównymi priorytetami dla przedsiębiorstw w 2022 roku.
  • Zrównoważony rozwój jako siła napędowa adopcji chmury: Pandemia znacząco wpłynęła na globalne tempo transformacji cyfrowej. W 2022 roku trend ten będzie się utrzymywał. A konieczność przeciwdziałania zmianom klimatycznym będzie dodatkową dźwignią tego procesu. Własne badania Lexmarka wykazały, że drukowanie w chmurze prowadzi do zmniejszenia zużycia papieru średnio o 30%.
  • Szersze zastosowanie IoT w różnych branżach: Experci Lexmark dawno dostrzegli korzyści płynące z IoT – druk był jednym z pierwszych obszarów biznesu wykorzystujących IoT do zarządzania drukarkami, konserwacji predykcyjnej i pozyskiwania danych. Technologia IoT przekształciła już wiele branż, a w nadchodzącym roku przebije się do innych, w tym handlu detalicznego i opieki zdrowotnej.
  • Wbudowane bezpieczeństwo (security-by-default) staje się koniecznością. Security-by-default (domyślne bezpieczeństwo) w oprogramowaniu oznacza, że ​​domyślne ustawienia konfiguracji są najbezpieczniejszymi ze wszystkich możliwych ustawień. Wraz z dynamicznym rozwojem nowych technologii rośnie też świadomość organizacji w zakresie ochrony przed zagrożeniami cyberbezpieczeństwa. Coraz częściej firmy zdają sobie sprawę z tego, jak że ich dane są tak bezpieczne, jak elementy, na których zostały zbudowane aplikacje je obsługujące.

 

Grupa AB rozszerza współpracę z MikroTik, producentem rozwiązań sieciowych i systemów bezprzewodowych.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE