Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lenovo Infrastructure Solutions Group (ISG) wprowadzi na rynek oprogramowanie VMware do przetwarzania brzegowego działające na odpornych serwerach ThinkSystem SE350 Edge.

Lenovo Infrastructure Solutions Group (ISG) ogłosiło, że zostanie pierwszą, która wprowadzi na rynek oprogramowanie VMware do przetwarzania brzegowego działające na odpornych serwerach ThinkSystem SE350 Edge. Nowe rozwiązanie będzie dostarczane bezpośrednio do lokalizacji brzegowych klienta ze wstępnie załadowanym oprogramowaniem VMware na parę urządzeń ThinkSystem SE350 o wzmocnionej konstrukcji oraz dodatkowo ulepszonych pod kątem bezpieczeństwa.

 

Firma ogłosiła także udoskonalenie oprogramowania do zarządzania otwartymi rozwiązaniami chmurowymi Lenovo Open Cloud Automation po to, aby zautomatyzować planowanie, wdrażanie i bieżące zarządzanie implementacjami chmury w centrach danych aż po lokalizacje brzegowe. Za pomocą tego samego oprogramowania do zarządzania organizacje mogą teraz planować swoje, stosowane w centrach danych, rozwiązania w zakresie infrastruktury – w chmurze i brzegowej.

 

Praca hybrydowa jest następnym etapem rozwoju, przyspieszającym zapotrzebowanie na rozwiązania typu Edge to cloud. Lenovo pracuje nad stworzeniem inteligentniejszych rozwiązań infrastrukturalnych, umożliwiających klientom swobodne poruszanie się w hybrydowym miejscu pracy.

 

„Modele chmury hybrydowej są wdrażane zarówno w chmurze, jak i w rozwiązaniach brzegowych, tym samym zapewniają większą ciągłość biznesową, ulepszone aplikacje oraz pozytywniejsze doświadczenia użytkowników przy używaniu systemów. Zaprezentowane dziś nowe rozwiązanie wspiera ten hybrydowy model” – powiedział Charles Ferland, wiceprezes i dyrektor generalny działu Edge Computing and Communication Service Providers w Lenovo ISG. „Dzięki temu można zmniejszyć nawet o połowę liczbę zwykle potrzebnych serwerów i w pełni wykorzystać wbudowane funkcje sieciowe ThinkSystem SE350, aby jeszcze bardziej wyeliminować wszelkie inne elementy sieciowe w lokalizacjach brzegowych”.

 

This is a collection of various environment pictures with the mounting options for the ThinkSystem SE350 Edge server.

 

Rozwiązanie programowe VMware dla rozwiązań brzegowych

Firma Lenovo jako pierwsza wprowadzi na rynek VMware oraz ThinkSystem SE350 będący zaplanowanym na najbliższą przyszłość rozwiązaniem programistycznym do przetwarzania brzegowego, pracującym na systemach Lenovo. Dzięki wbudowanemu przełączaniu i łączności bezprzewodowej rozwiązanie to uprości tworzenie sieci, wyeliminuje potrzebę stosowania zewnętrznych urządzeń sieciowych na brzegach sieci oraz umożliwi płynniejsze i bardziej bezproblemowe działanie. Już wkrótce klienci VMware będą mogli korzystać bezpośrednio w lokalizacjach brzegowych z tego samego środowiska, które chcą mieć w swoim centrum danych. Dokonają tego, zamawiając zintegrowany i wstępnie załadowany pakiet.

 

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Lenovo, ponieważ klienci przenoszą swoje innowacje z centrum danych do chmury publicznej i aż do infrastruktury brzegowej” – powiedział Muneyb Minhazuddin, VP, Edge Computing, VMware.

 

To nowe rozwiązanie jest idealne dla zdalnych lokalizacji, które muszą mieć możliwość przetwarzania danych bliżej miejsca powstania i bliżej użytkowników, w tym, aby wymienić tylko kilka z nich, sklepów detalicznych, zakładów produkcyjnych i szkół. Ze względu na wzmocnioną konstrukcję ThinkSystem SE350 będzie w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury i duże wstrząsy. Dodatkowo będą wprowadzone szyfrowane dyski twarde wraz z detekcją ruchu oraz niepowołanej manipulacji, co ma pomagać w utrzymaniu bezpieczeństwa danych i urządzenia.

 

Lenovo Open Cloud Automation

Wdrożenie odległych lokalizacji brzegowych wymaga zestawu narzędzi do zarządzania, który umożliwi organizacjom płynną automatyzację zadań bez konieczności zatrudniania na miejscu wyspecjalizowanego personelu. Dzięki najnowocześniejszym możliwościom zarządzania Lenovo rozszerzyło swoje oprogramowanie Lenovo Open Cloud Automation o funkcje obsługiwane na krawędziach, tym samym przyspieszając czas uzyskania wartości dla klientów. Ten pojedynczy interfejs automatyzuje planowanie, wdrażanie i bieżące zarządzanie cyklem życia infrastruktury fizycznej oraz wirtualnej, która jest wymagana do hostingu aplikacji chmurowych w centrum danych i w tysiącach lokalizacji brzegowych.

 

Rozwiązanie Lenovo Open Cloud Automation pomogło klientom, takim jak T-Systems, zachować zastane systemy IT i uczynić je gotowymi na wyzwania przyszłości. T-Systems miało na celu osiągnięcie oszczędności zmniejszających koszty i zmodernizowanie infrastruktury za pomocą otwartej, zautomatyzowanej platformy typu end-to-end, która mogłaby dać klientom do dyspozycji platformę hostingową dla przyszłych obciążeń w siedzibie firmy oraz poza nią, a jednocześnie zachowałaby dotychczasowe środowiska zastane.

 

“Dzięki LOC-A standardowe przypadki użycia są teraz w ramach platformy w 100% zautomatyzowane” – powiedział Thomas Rumpf, CTO Private Cloud w T-Systems. “Jednak nadal, za pomocą wysoce zautomatyzowanych schematów, jesteśmy w stanie zindywidualizować usługi, co pozwala naszym klientom osiągnąć efektywność kosztową w przedziale od 30% do 40%”.

 

 

Niemal połowa Polaków nie wie czym jest pole elektromagnetyczne (PEM). Niski poziom wiedzy jest poważną barierą ograniczającą rozwój nowych technologii, porażające wyniki raportu PIIT.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE