Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Kyndryl ogłasza strategiczne partnerstwo z Amazon Web Services (AWS) i powstanie Global AWS Cloud Center of Excellence.

Kyndryl (NYSE: KD), największy na świecie dostawca usług infrastruktury IT, ogłosił dziś strategiczne partnerstwo z Amazon Web Services Inc. (AWS), które łączy ich wiedzę, umiejętności i globalne zasoby, aby pomóc klientom w transformacji ich firm za pomocą branżowych usług i rozwiązań chmurowych dla przedsiębiorstw.

Oprócz współpracy z AWS w celu dostarczania rozwiązań dla najlepszych klientów korporacyjnych na całym świecie, Kyndryl planuje zbudować własną infrastrukturę wewnętrzną w chmurze, wykorzystując AWS jako preferowanego dostawcę chmury. W ramach tego ogłoszenia AWS stanie się Partnerem Kyndryl Premier Global Alliance.

W ramach globalnego partnerstwa Kyndryl utworzy AWS Cloud Center of Excellence (CCOE), aby oferować najnowocześniejsze rozwiązania i usługi dla klientów w zakresie wspierania infrastruktury o znaczeniu krytycznym, technologii nowej generacji oraz modernizacji aplikacji i przepływów pracy w różnych branżach. Globalny AWS Cloud Center of Excellence umożliwi specjalistom Kyndryl na całym świecie optymalizację migracji swoich klientów z AWS, wykorzystując dostępność, niezawodność i bezpieczeństwo wiodącej na świecie chmury.

Aby zaoferować zróżnicowaną wartość klientom, Kyndryl i AWS ogłosiły dzisiaj, że opracowują akcelerator dla VMware Cloud on AWS, wykorzystując swoje głębokie partnerstwo z VMware. Dzięki akceleratorowi wykwalifikowani praktycy z AWS, VMware i Kyndryl dostarczą dogłębną wiedzę i niestandardowe rozwiązania, aby pomóc największym przedsiębiorstwom na świecie połączyć istniejące inwestycje VMware z usługami AWS. Biorąc pod uwagę dużą koncentrację klientów Kyndryl korzystających z VMware lokalnie, zapewnia to przyspieszoną ścieżkę do VMware Cloud on AWS i pomaga organizacjom w uruchamianiu obciążeń o znaczeniu krytycznym w chmurze.

Jako Premier Global Alliance Partner i certyfikowany przez MSP członek AWS Partner Network (APN), Kyndryl zainwestował znaczne środki w rozwój kompetencji AWS i zbudował doświadczony zespół certyfikowanych specjalistów ds. Usług AWS za pośrednictwem Kyndryl Academy for AWS. Kyndryl i AWS będą dalej inwestować w edukację ponad 10 000 specjalistów Kyndryl do końca 2022 r., podnosząc ich kwalifikacje w szerokim zakresie umiejętności AWS, aby wspierać szybkie przyjęcie usług i rozwiązań chmurowych przez klientów na całym świecie.

“Nasza zdolność do swobodnego odkrywania i uwalniania połączonych korzyści płynących z usług chmurowych AWS z głębokimi branżowymi usługami zarządzanymi i doświadczeniem Kyndryl zapewni bezprecedensowy poziom wiedzy i innowacji” – powiedział Martin Schroeter, prezes i dyrektor generalny Kyndryl. “Wspólnie zainwestujemy w zwiększenie wiedzy Kyndryl w AWS, aby pomóc firmom modernizować, wprowadzać innowacje i konkurować.”

“Organizacje na całym świecie wybierają AWS, aby przekształcić swoje firmy i stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom na świecie – od wprowadzenia zautomatyzowanych pojazdów na nasze ulice, przez poprawę wyników opieki zdrowotnej, po przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. Łącząc siły z Kyndryl, pomagamy klientom każdej wielkości modernizować się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, rozwijać swoje firmy i przekształcać to, co jest możliwe.”- powiedział Adam Selipsky, dyrektor generalny AWS. “Wspólnie jesteśmy zaangażowani w edukację, wzmacnianie i umożliwianie tysiącom certyfikowanych praktyków AWS oraz opracowywanie wspólnych rozwiązań, które przyspieszą podróże klientów i pomogą im wprowadzać innowacje w wiodącej na świecie chmurze.”

 

“VMware, AWS i Kyndryl łączą unikalne połączenie koncentracji na kliencie, innowacji technologicznych i wiodącej pozycji w branży, które razem przyspieszą modernizację aplikacji klientów i inicjatywy chmurowe” – powiedział Raghu Raghuram, dyrektor generalny VMware. “AWS jest preferowanym partnerem VMware w chmurze publicznej dla obciążeń vSphere, a Kyndryl i VMware mają partnerstwo zbudowane na ponad dwóch dekadach współpracy. Wspólnie nasze firmy pomogą klientom skutecznie poruszać się po złożonych podróżach w chmurze, które prowadzą do większej innowacyjności cyfrowej przy jednoczesnym zachowaniu kontroli przedsiębiorstwa.”

 

Lenovo z rekordowymi wynikami – Q3 FY2021/2022 znakomity dla największego producenta komputerów.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE