Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Komputery dla firmy? Postaw na nowoczesny duet na rynku IT!

Czy można wymienić komputery w firmie, oszczędzając przy tym pieniądze? Oczywiście, pod warunkiem, że będzie to sprzęt z procesorem Intel vPRO. Poznaj jego możliwości, które w połączeniu z Windows 11 zapewnią ci bezpieczną przewagę w biznesie. Teraz, dzięki akcji „Rise to Challenge – staw czoła wyzwaniom”, na wejście zyskujesz dostęp do gotowych urządzeń w atrakcyjnej cenie.

Rozwój firmy to nie tylko nowe kontrakty biznesowe i profesjonalny zespół, ale również niezawodne i bezpieczne narzędzia pracy oraz niskie koszty. Ostatni rok pokazał, że zmienna rzeczywistość wymaga błyskawicznych reakcji i elastycznych rozwiązań, by móc zachować dobrą pozycję w biznesie. W dobie częstych ataków hakerskich na firmową infrastrukturę rośnie zapotrzebowanie na sprawdzone rozwiązania. A jeśli połączymy to z koniecznością pracy w modelu hybrydowym, czyli w domu i biurze, kluczem może być tylko jedno – komputery wyposażone w procesory firmy Intel vPRO z najnowszym oprogramowaniem Windows 11.

 

Bezpieczeństwo i oszczędność w jednym

Firmy, decydując się na wdrożenie platformy Intel vPRO razem z flotą komputerów wyposażonych w tę niezawodną technologię, nie muszą kupować dodatkowego oprogramowania do zarządzania firmowymi komputerami. W tym przypadku ochrona sprzętu jest wieloetapowa i zaczyna się już od momentu jego pierwszego uruchomienia. System operacyjny w komputerach z procesorem Intel vPRO jest przygotowany do wymogów pracy w modelu zerowego zaufania. Jego użytkownicy, dzięki zabezpieczonym rdzeniom i systemom, zyskują izolację sprzętu, szyfrowanie i ochronę danych przed złośliwym oprogramowaniem. Dodatkowo, zastosowanie narzędzi i aplikacji chmurowych od Microsoft pozwala bezpiecznie przechowywać dane i kontrolować ich aktualizację. Synchronizacja działań z pozostałymi współpracownikami pozwala na wygodną pracę zarówno w aplikacjach wirtualnych, jak i lokalnych. Warto też zwrócić uwagę, że dzięki zwiększonym możliwościom, które oferuje rozwiązanie Intel vPRO, administratorzy ds. IT mogą zdalnie uruchamiać systemy, aby wdrażać poprawki bezpieczeństwa i usuwać zagrożenia, by ponownie je wyłączać, zapewniając oszczędność energii. W tym celu mogą korzystać z pracującej poza pasmem funkcji KVM, przejmując kontrolę nad klawiaturą, obrazem i myszą w punktach końcowych, nawet zlokalizowanych poza siedzibą firmy czy w systemach nienadzorowanych. Co więcej, tak zarządzane środowisko informatyczne gwarantuje także poprawę zdolności do odzyskiwania danych po błędach lub atakach oraz możliwość zapobiegania atakom DoS.

 

Nowa jakość pracy zespołowej na odległość

Praca w modelu hybrydowym zakłada częste wideokonferencje, korzystanie z wielu aplikacji jednocześnie przy użyciu jednego ekranu.  Rozwiązanie od Microsoft i Intel podnosi komfort pracy użytkowników poprzez optymalizowanie miejsca na ekranie czy funkcję umożliwiającą tworzenie wirtualnych pulpitów dla poszczególnych projektów. Użytkownicy, w zależności od posiadanego komputera, mogą też pracować bardziej intuicyjnie z wykorzystaniem pióra, głosu i dotyku. Używając paska zadań mogą np. włączać i wyłączać wyciszenie w swoim urządzeniu lub dzielić się wynikami swojej pracy w jednej z dostępnych aplikacji.

 

 

Warto zaznaczyć, że decydując się na rozwiązanie z najnowszym oprogramowaniem Microsoft, możemy również wybierać z bogatej oferty aplikacji chmurowych Microsoft 365. Pakiet Microsoft 365 Business Standard zapewnia potężne aplikacje biurowe i usługi, które pomagają w prowadzeniu i rozwijaniu firmy. Wersja Premium usługi Microsoft Teams, zawarta w subskrypcji Microsoft 365 Business Standard, umożliwia nagrywanie spotkań, wykonywanie połączeń telefonicznych i prowadzenie konferencji audio i wideo, a także zapewnia m.in. 1 TB miejsca na pliki dla każdego. Licencja dla jednego użytkownika zapewnia dostęp do pełnych instalacji aplikacji pakietu Office na pięciu urządzeniach: sprzęcie mobilnym, tabletach i komputerach. Usługa jest dostępna na komputery Mac oraz dla systemów iOS i Android i obejmuje stałą asystę telefoniczną oraz wsparcie przez Internet ze strony firmy Microsoft.

 

Kompleksowe wsparcie w wymianie sprzętu

Sięgając po nowoczesne technologie dla swoich firm, możesz liczyć na wsparcie przy wdrożeniu tych rozwiązań i gwarancję dostępności wybranych urządzeń. Wartością dodaną z pewnością będzie też możliwość przeszkolenia użytkowników końcowych. Rozwiązania firm Intel i Microsoft na polski rynek dostarcza AB S.A – jeden z europejskich liderów dystrybucji IT. Firma, w ramach oferty AB Innovation Designer, pomaga w całym procesie:  od wyboru i zakupu sprzętu, przez jego wdrożenie oraz przygotowanie osób z niego korzystających. Klienci mają więc pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i nie zakłóci pracy firmy. Stoi za tym wiedza doświadczonych inżynierów i – co równie ważne – najlepsze ceny na polskim rynku IT.

Dodatkowe informacje na temat rozwiązań Intel vPRO i Windows 11 dedykowanych do pracy w modelu hybrydowym znajdziesz na stronie AB Innovation Designer.

 

Logitech nagrodził swoich najlepszych Partnerów w Polsce.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE