Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Juniper Networks zdobywa cztery najważniejsze nagrody na targach w Tokio

Juniper® Networks, jednostka AI-Native Networking, ogłosił, że ​​zdobył nagrody „Best of Show” na targach Interop Tokyo 2024. 

Nagrody są wyrazem zaangażowania firmy Juniper w zapewnienie każdemu połączenie jest niezawodne, mierzalne i bezpieczne dla każdego urządzenia, użytkownika, aplikacji i zasobu dzięki wiodącej w branży platformie sieciowej AI-Native.

W tym roku firma Juniper otrzymała cztery nagrody, w tym trzy w kategorii „Best of Show” w następujących kategoriach:

  • Nagroda Grand Prix „Best of Show” (infrastruktura sieciowa – infrastruktura AI/centrum danych): Przełącznik QFX5240;
  • Nagroda Grand Prix „Best of Show” (Nowa Fala): Marvis Minis Nagroda Grand Prix „Best of Show” (bezpieczeństwo – ukierunkowane zagrożenia/środki cyberbezpieczeństwa): Zapory sieciowe serii SRX1600 i SRX2300;
  • Nagroda specjalna: Router transportu pakietów PTX10002-36QDD;
  • Nagrody „Best of Show” regularnie otrzymują setki nominacji z całej branży i są oceniane co roku przez wybitne jury składające się z ekspertów branżowych i kadry kierowniczej.

W ubiegłym roku firma została nagrodzona za przełączniki Ethernet EX4400-24X i EX4100, a także uniwersalną platformę routingu MX10004.

Dzięki bogatej tradycji sięgającej 1994 roku targi Interop Tokyo stały się jednymi z największych targów branży komputerowej w Azji, znanymi z wiodącej prezentacji najnowocześniejszych produktów, rozwiązań i usług sieciowych na arenie międzynarodowej.

Przyciągając co roku ponad 150 000 uczestników (liczeni także na wydarzeniach w innych lokalizacjach) i zawiera obszerny program przemówień programowych, seminariów, konferencji i demonstracji produktów na żywo prowadzonych przez wiodące firmy sieciowe z całego świata.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE