Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Jakub Kanik awansuje w strukturach IFS CEE, obejmując funkcję Członka Zarządu ds. operacyjnych.

Awans w strukturach IFS. Jakub Kanik, dyrektor operacyjny odpowiadający za zarządzanie procesami wsparcia sprzedaży, objął funkcję Członka Zarządu. Od marca br. dołącza do Zarządu IFS CEE, kierowanego przez Marka Głazowskiego (z którym rozmowę znajdziecie w numerze 343/2022 IT Resellera)

IFS w Polsce stale się rozwija – i nie chodzi wyłącznie o przychody i liczbę klientów. To także rozwój strukturalny, o czym świadczy dzisiejsza informacja. Jak podaje IFS, z punktu widzenia intensywnego rozwoju firmy w ostatnich latach, rola Członka Zarządu ds. operacyjnych będzie kluczowa i pozwoli zabezpieczyć, a także usprawnić realizację przyjętej strategii sprzedaży.

IFS bez wątpienia przykłada dużą uwagę do szerszego spojrzenia na biznes. Widać to zresztą w przeprowadzonym na początku tego roku wywiadzie z prezesem Markiem Głazowskim, w którym podkreśla on rolę procesów biznesowych w konkurowaniu na rynku, wskazując raczej na role transformacji biznesowej, której popularny termin “transformacja cyfrowa” jest jedynie składową. Jakoś obsługi, przeprowadzenie klienta przez cały proces w sposób możliwie przyjazny – to naprawdę poważne wartości na dzisiejszym rynku usług B2B. Dlatego też należy przyjąć dzisiejszy awans jako zasłużoną część procesu rozwoju biznesu skandynawskiej firmy w Polsce.

Wzrost zapotrzebowania na zaawansowane systemy ERP, w czym specjalizuje się IFS, będzie prawdopodobnie utrzymywał się długo, zwłaszcza na wciąż rosnącym rynku polskim i krajów regionu CEE.

Ostatnie lata są dla IFS niebywale intensywnym okresem. Dynamicznie zwiększamy liczbę użytkowników oraz poszerzamy zakres usług, utrzymując najwyższą jakość obsługi oraz wsparcia procesów biznesowych. Dołączając do zarządu będę kontynuował rozwój działalności zarówno w Polsce, jak i Europie Wschodniej. IFS jest znaczącą częścią mojego życia zawodowego, dlatego tym bardziej cieszy mnie możliwość objęcia stanowiska Członka Zarządu ds. operacyjnych i realizacji kolejnych ambitnych celów – podkreśla Jakub Kanik.

Jakub Kanik jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku Białej oraz Akademii Finansów w Warszawie. Posiada prawie 20-letnie doświadczenie w branży technologicznej, głównie w dziedzinie wsparcia sprzedaży oraz działalności operacyjnej przedsiębiorstw.

Ze strony redakcji IT Reseller życzymy oczywiście wielu sukcesów na nowym stanowisku.

Zapraszamy też do przeczytania wspomnianego wyżej wywiadu z Prezesem Zarządu IFS Poland & CEE, Markiem Głazowskim:

Jesteśmy Partnerem w Trasformacji Biznesowej – podkreśla Marek Głazowski, Prezes Zarządu IFS Poland & CEE.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE