Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Jacek Lichoń nowym Dyrektorem Sprzedaży w regionalnym zespole IFS Polska & EE

Jacek Lichoń dołącza do regionalnego zespołu IFS Polska & EE obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży Installed Base. Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu w sektorze IT, kierował zespołami odpowiedzialnymi za kluczowych klientów oraz rozwój strategicznych inicjatyw sprzedażowych. Koncentrując się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, a także zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami pracował m.in. dla Unit5, SAP, Microsoft oraz Cisco.

Decyzję o dołączeniu do IFS Jacek Lichoń tłumaczy zarówno uznaniem dla marki, jak i ludzi tworzących firmę. “IFS to jedna z najlepszych marek na rynku rozwiązań klasy ERP. Produkty i rozwiązania IFS są rozpoznawane na całym świecie jako jedne z najefektywniejszych w swojej dziedzinie. Natomiast do przejścia do IFS skłonili mnie przede wszystkim ludzie, którzy mają wizję i strategię rozwoju tej firmy.” – wyjaśnia Lichoń.

Komendując rozszerzenie zespołu IFS o nowego dyrektora sprzedaży, Marek Głazowski, prezes IFS Polska &EE, podkreśla: Jacek przynosi ze sobą wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej, w tym doskonałe osiągnięcia w zakresie rozwijania strategii sprzedaży i budowania długotrwałych relacji z klientami. Jego głęboka wiedza o rynku, połączona z umiejętnością rozumienia potrzeb naszych klientów, sprawia, że jest dobrym liderem, który pomoże nam osiągnąć nowe sukcesy. Ufam, że jego zaangażowanie i innowacyjne podejście wniosą znaczącą wartość do naszej firmy, przyczyniając się do dalszego rozwoju IFS w regionie.”

W dobie cyfrowej transformacji, IFS nieustannie dąży do zapewnienia swoim klientom najnowocześniejszych narzędzi, które pozwalają na efektywniejsze i bardziej elastyczne zarządzanie zasobami.

Lichoń dodaje: Rosnące potrzeby klientów, dynamika zmian i szerokie wejście AI do rozwiązań informatycznych, głównie pod kątem sprostania oczekiwaniom klientów, dopasowania rozwiązań i szybkości działania będą na pewno sporym wyzwaniem. Sądzę, że rynek w Polsce jest otwarty na nowe, profesjonalne rozwiązania informatyczne, a wyzwaniem jest ich właściwe zaadresowanie.

 

IT Champions 2024: “Ogromne emocje, kolejny wspaniały wieczór (…) Nie byłoby to możliwe bez naszych partnerów, naszych wspaniałych pracowników, a w szczególności klientów” – skomentował nagrodę Osobowość Branży IT – Marek Głazowski z IFS

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE