Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Być jak najbliżej rynku i słuchać” – mówi Tomasz Klewinowski, SMB Team Leader Lenovo Polska w IT Reseller TV “Liderzy Branży”.

Duże zmiany personalne w Lenovo Polska na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy to bez wątpienia efekt nowego stylu zarządzania w firmie, po zmianie prezesa. Jednym z, jak sam siebie określa, “nowych nabytków” w firmie jest Tomasz Klewinowski, obecnie SMB Team Leader w Lenovo Polska. W firmie od października, a teraz po raz pierwszy w cyklu “Liderzy Branży” IT Reseller TV. 

 

“Chciałem być jak najbliżej rynku i słuchać tego rynku, rozumieć co jest potrzebne. Mimo czasu pandemicznego udało mi się spotkać z dystrybutorami, także z niektórymi partnerami. Dla mnie niezwykle cenny jest ich feedback m.in. na temat tego, jak firma Lenovo postrzegana jest na rynku” – mówi Tomasz Klewinowski, SMB Team Leader w Lenovo Polska.

Z nowym szefem kanału partnerskiego Lenovo rozmawiamy zarówno o podsumowaniu ubiegłego roku, planach na przyszłość, pozycji Lenovo w ujęciu globalnym i krajowym, a także o zmianach w programie partnerskim. Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka programu “Liderzy Branży”:

 

 

Warto zwrócić uwagę na to, że w rozmowie Tomasz Klewinowski podkreśla znaczenie edukacji, działania partnerów w oparciu o wiedzę. Inwestowanie w kompetencje wiedzowe kanału partnerskiego to bez wątpienia dobry ruch.

 

“Chciałbym zainwestować pewne środki w rozwój kompetencji partnerów, zwłaszcza ich działów handlowych. Uważam, że to dobry kierunek, bo te kompetencje ostatecznie są kluczowe” – powiedział Tomasz Klewinowski.

 

W trakcie rozmowy w studio nie mogliśmy nie dotknąć też tematu konkursu Lenovo, zorganizowanego w ubiegłym roku dla partnerów firmy. Wydarzenie rozdania nagród w konkursie partnerskim “Forza Ducati!Forza Lenovo!” także relacjonowaliśmy w formie video. 

 

Lenovo przedstawia TruScale HPC as a Service. Nowa usługa zapewnia potęgę lokalnej mocy obliczeniowej z możliwościami pracy jak w chmurze.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE