Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Reseller TV “Liderzy Branży” – Edyta Wrzosowska, Paweł Orleański i Paweł Kluz o niezwykłej gali HP Partner Excellence Award 2020.

Trochę telewizji śniadaniowej, odrobinę ukrytej kamery, szczypta żartów, porcja biznesowego contentu – HP Inc na początku 2021 roku znalazło przepis na znakomite wydarzenie partnerskie w pandemicznej rzeczywistości.

 

Najwięksi producenci w branży, a do takich bezsprzecznie należy HP Inc, co roku prowadzą swoje wydarzenia dla partnerów, nagradzając tych, którzy uzyskali najlepsze wyniki lub wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami. Aktualne realia jednak nie ułatwiają organizacji podobnych eventów, co nie przeszkodziło HP Inc w stworzeniu, po raz kolejny, niestandardowego, ciekawego widowiska. Dziś prezentujemy rozmowę z twórcami gali HP Partner Excellence Award 2020 – Edytą Wrzosowską z HP Inc, Pawłem Orleańskim i Pawłem Kluzem.

 

https://youtu.be/JrVjuYAS2UM

 

“Porwaliśmy się na dużą rzecz” – powiedział współtworzący wydarzenie Paweł Orleański, znany szerszej widowni z programu Galileo – “Nakręcić kilkanaście filmów ukrytą kamerą w stylu “Mamy Cię”, wkręcić ludzi, odpowiednio to zmontować, ubrać to w ramy telewizji śniadaniowej, dodać wieczorową część gali to było wyzwanie (…) Dawno przy żadnym projekcie się tak dobrze nie bawiłem”.

 

“Od prawie roku żyjemy w czasie pandemii. Webinarów mamy już serdecznie dosyć – powiedziała Edyta Wrzosowska, Channel Marketing Manager w HP Inc, – Wiem po sobie, że kontakt online z drugim człowiekiem stał się odrobinę męczący. Staraliśmy się więc zrobić coś innego. Dlatego też nie tylko prezes i szef kanału partnerskiego wręczali nagrody partnerom, ale ludzie z HP, z którymi partnerzy na co dzień współpracują”

 

https://itreseller.com.pl/itrnewgala-hp-partner-excellence-award-2020/

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE