Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Ludzie, produkty, usługi, dobre zarządzanie i finansowanie” jako receptę na sukces Lenovo wskazkuj Juliusz Niemotko, SMB Channel Manager Lenovo Polska w programie “Liderzy Branży” IT Reseller TV.

“Oferta finansowania Lenovo jest bardzo konkurencyjna” – podkreślił w programie IT Reseller TV “Liderzy Branży” Juliusz Niemotko, SMB Channel Manager w Lenovo Polska – firmie, która jest liderem sprzedaży komputerów w Polsce, bezpośrednio po wydarzeniu Lenovo NPT 2021 kierowanego dla partnerów biznesowych marki Lenovo w Polsce. 

 

Trudno przy okazji wywiadu przeprowadzanego zaraz po zakończeniu pierwszego kwartału, nie poruszyć tematu podsumowania poprzedniego roku. Jest to moment, w którym wiele firm działających globalnie jest gotowych do pełnego przedstawienia swoich osiągnięć oraz wyników. Nie jest zaskakującym, że Lenovo, jako wiodący producent komputerów, osiągnęło znakomite wyniki na świecie. Także w Polsce, gdzie jest liderem od lat. 2020 rok był jednak szczególny.

 

“Pandemia wywołała ogromną falę popytu” – mówi w programie “Liderzy Branży” Juliusz Niemotko, SMB Channel Manager w Lenovo Polska – “Co idzie za ogromną falą popytu? Problemy z podażą. – “(…)żyliśmy w świecie, w którym normą była dostępność towaru, robiliśmy wszystko, żeby go sprzedać do partnera, potem do klienta końcowego. Teraz sytuacja się zmieniła. W swojej ponad 25-letniej karierze pamiętam dwie takie sytuacje, że były problemy z dostępnością towaru. Ale takiej, jak w zeszłym roku, dotychczas nie było”.

 

Skala niedoborów sprzętu jest odczuwana przez wszystkie firmy z branży, a właściwie branż, bo kryzys dotyczy właściwie całej elektroniki użytkowej, komputerów, telefonów, ale i coraz bardziej wypełnionych chipami samochodów.

 

“Zmieniliśmy sposób myślenia i rozmawiania z partnerami. Zaczęliśmy rozmawiać o dostępności (…) To zmiana sposobu myślenia i robienia biznesu, co zajęło nam kilka miesięcy” – dodaje SMB Channel Manager Lenovo Polska.

 

W wywiadzie dla IT Reseller TV Juliusz Niemotko z Lenovo Polska porusza także tematy pozycji firmy w Polsce, tego, jak poradziła sobie z przejściem na pracę zdalną, w jaki sposób współpracuje i będzie współpracować w 2021 roku ze swoimi partnerami oraz jak ważny jest zgrany zespół. Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu:

 

 

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE