Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: zobacz najważniejsze wydarzenie branżowe!

Eleganckie przestrzenie położonego w samym centrum warszawskiego Starego Miasta hotelu Raffels Europejski, znamienici goście, interesujące rozmowy i znakomity nastrój – zobacz pierwsze video z tegorocznej gali IT Champions 2024!

6 czerwca 2024 odbyła się kolejna, ósma już gala magazynu IT Reseller. Jak żadne inne wydarzenie, skupia ona czołowe postaci ze świata IT. Z roku na rok liczba uczestników rośnie, i nie inaczej było i tym razem. Jedno, co się nie zmienia, to znakomita atmosfera panująca na tym corocznym spotkaniu.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego tegoroczną galę oraz nagrodzone firmy:

Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom tegorocznej gali IT Champions bardzo serdecznie dziękujemy za to, że byliście tego wieczoru z nami.

Przypominamy także, że już 12 września, również w Hotelu Raffles Europejski w Warszawie, odbędzie się pierwsza edycja IT Channel Leaders Awards 2024. To nowe wydarzenie branżowe, którego głównym celem jest wyróżnienie firm stosujących najwyższe standardy jakości współpracy w kanale partnerskim w branży IT w Polsce. Podczas tej gali nie tylko wyróżnimy najlepsze programy partnerskie, ale też przyznamy tytuły dla najlepszych liderek i liderów zarówno w marketingu jak i sprzedaży. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE