Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “W 2023 roku wyprodukowaliśmy blisko 17 tys. gotowych rozwiązań komputerowych PC” – podkreślił Mariusz Łaba, twórca sukcesu Petrosoft PC Solutions

Organizowana przez IT Reseller gala IT Champions, to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi w jednym miejscu czołowych przedstawicieli branży IT. Wśród nagrodzonych w tym roku firm znalazł się jeden z czołowych rodzimych producentów komputerów osobistych: Petrosoft PC Solutions.

Gala IT Champions to wydarzenie, które stało się symbolem uznania dla firm mających znaczący wpływ na rozwój branży IT. Tegoroczna edycja, która odbyła się 6 czerwca w hotelu Raffles Europejski, przyciągnęła czołowe firmy technologiczne, które swoją innowacyjnością i zaangażowaniem przyczyniły się do dynamicznego rozwoju rynku IT. Podczas gali wręczono prestiżowe nagrody IT Champion, które podkreślają wyjątkowe osiągnięcia laureatów. Jedną z nagrodzonych firm był polski producent komputerów, PC Solutions.

“Chciałem w tym miejscu podziękować IT Resellerowi za to, że wśród tych wielkich firm rynku IT znalazła się polska firma produkująca komputery osobiste. Było to dla nas wielkim zaskoczeniem i chciałem w tym miejscu podziękować” – powiedział Mariusz Łaba, Petrosoft PC Solutions“(…) Możemy się poszczycić tym, że w 2023 roku wyprodukowaliśmy prawie 17 tys. gotowych rozwiązań komputerowych PC. Był to nasz najlepszy rok w historii komputerów PC.”

 

 

Petrosoft PC Solutions to doskonały przykład rodzimej firmy, która jest w stanie zbudować alternatywę wobec ofert największych graczy na rynku i dostarczyć swoje maszyny do tysięcy klientów. Ostatecznie, uzyskane przez firmę wyniki są imponujące i zasługują na uznanie w branży… oraz na IT Championa.

Jakie inne firmy otrzymały tegoroczne statuetki IT Champion? Pełną listę nagrodzonych firm znajdziesz tutaj:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE