Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “W 2023 roku mieliśmy rekordową sprzedaż w Polsce, rekordowe zyski (…) zwieńczenie w postaci tej statuetki jest dla nas bardzo ważne” – powiedział Piotr Baca, Country Manager Polska/Ukraina oraz Dyrektor Brother CEE

Brother, japońska firma o szczególnym znaczeniu dla branży druku, w tym roku została laureatem nagrody IT Champion w kategorii “Drukarki laserowe”. Coroczna gala IT Champions, organizowana przez magazyn IT Reseller, to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży IT.

Tegoroczna edycja, która odbyła się ponownie w hotelu Raffles Europejski, zgromadziła przedstawicieli czołowych firm technologicznych, którzy w eleganckiej scenerii mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i wizjami przyszłości. Gala ta jest nie tylko miejscem wręczania prestiżowych nagród IT Champion, ale także platformą do wymiany poglądów na temat najnowszych trendów i wyzwań stojących przed branżą IT. W trakcie wydarzenia odbyła się również debata liderów, podczas której dyskutowano o rozwoju sztucznej inteligencji oraz nowych regulacjach prawnych, takich jak KSC i NIS2, wpływających na sektor IT.

Brother, ze swoimi technologiami druku, w tym druku laserowego, zajmuje jedno z czołowych miejsc w tym obszarze rynku i jest dość powszechnie ceniony za urządzenia o niskim koszcie eksploatacji.

“Mamy to szczęście, że otrzymaliśmy nagrodę IT Champion czwarty rok z rzędu, tym razem za druk laserowy – bardzo ważną kategorię. Rok 2023 to był okres, w którym mieliśmy rekordową sprzedaż w Polsce, również rekordowe zyski. Dlatego tym bardziej zwieńczenie  w postaci tej statuetki jest dla nas bardzo ważne.” – powiedział Piotr Baca, Country Manager Polska/Ukraina oraz Dyrektor Brother CEE“(…) Ta statuetka kolejny rok z rzędu jest dowodem na to, że nasza polityka na polskim rynku, strategia rozwoju długofalowego, stabilna współpraca z partnerami handlowymi, również docieranie do klienta końcowego są jak najbardziej na poprawnym poziomie. Powiem więcej, są to działania, które doprowadzają do tego, że kolejny rok z rzędu uzyskaliśmy to wyróżnienie.”

 

 

Więcej o tegorocznej gali IT Champions, o nagrodzonych firmach, debacie ekspertów i liderów branży i przebiegu wydarzenia można przeczytać w tym artykule:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE