Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “To doskonała okazja aby celebrować sukcesy branży IT (…) Bardzo się cieszę, że jesteśmy dystrybutorem pierwszego” – podkreśliła Patrycja Gawarecka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w AB S.A.

Wśród firm nagrodzonych podczas tegorocznej gali IT Champions nie mogło zabraknąć największego dystrybutora w Polsce, AB S.A. W imieniu firmy, dla IT Reseller TV, wypowiedziała się Patrycja Gawarecka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu wrocławskiego potentata dystrybucyjnego. 

Uroczysta gala IT Champions organizowana przez naszą redakcję odbyła się już po raz 8., w tym roku ponownie gościliśmy w hotelu Raffles Europejski. To prestiżowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz branży IT, zgromadziło przedstawicieli najważniejszych firm technologicznych w Polsce. W tej niezwykle eleganckiej scenerii goście mieli okazję uczestniczyć w inspirujących rozmowach, wymieniać się doświadczeniami oraz świętować sukcesy mijającego roku. Uroczysta gala IT Champions ma na celu uhonorowanie firm, które wyróżniły się swoją innowacyjnością i wkładem w rozwój branży. Podczas wydarzenia odbyła się także debata liderów branży, w której poruszano tematy związane z rozwojem sztucznej inteligencji oraz nowymi regulacjami prawnymi, takimi jak KSC i NIS2, a jednym z jej uczestników był Zbigniew Mądry, Zbigniew Mądry, COO – Wiceprezes AB S.A.

Grupa AB odebrała w tym roku łącznie trzy statuetki IT Champion: pierwszą w kategorii “Szkolenia i edukacja”, drugą indywidualną statuetkę “Za działalność na rzecz branży” otrzymał Zbigniew Mądry oraz trzecią, która bez wątpienia jest jedną z najcenniejszych “Dystrybutor roku”.

“Uroczysta Gala IT Champions 2024 to doskonała okazja aby celebrować sukcesy branży IT. Mam ogromną przyjemność reprezentować firmę AB S.A. , gdzie odbierałam statuetki w dwóch kategoriach: “Dystrybutor roku” oraz nagrodę dla “Centrum Kompetencyjnego AB”. (…) Bardzo się cieszę, że jesteśmy dystrybutorem pierwszego wyboru zarówno dla naszych partnerów, jak i dla naszych vendorów. Ogromne podziękowanie za to zaufanie, którym nas obdarzają.” – powiedziała Patrycja Gawarecka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w AB S.A.

 

 

AB jest jedną z tych firm, które swoim działaniem, skalą operacji i zaangażowaniem w tworzenie coraz bardziej spójnego, dobrze działającego rynku IT, zbudowały sobie wyjątkową pozycję na rynku. Wrocławski dystrybutor jest także znany ze swojego, nagrodzonego w tym roku, Centrum Kompetencyjnego AB, dzięki któremu partnerzy dystrybutora mogą poszerzać swoją wiedzę, zdobywać certyfikacje i stawać się jeszcze bardziej konkurencyjnymi na rynku.

Więcej o Gali IT Champions 2024, jej przebiegu oraz o nagrodzonych w tym roku firmach można przeczytać w tym artykule:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE