Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2024: “SAP jako lider rozwiązań klasy ERP konsekwentnie realizuje strategię migracji i adaptacji cyfrowej środowisk on premisse do chmury” – wyjaśnił Marcin Demkiw, SAP Poland

Jak co roku, nasza redakcja miała przyjemność gościć na gali IT Champions przedstawicieli i przedstawicielki czołowych firm w branży technologicznej. Ósma edycja tego wydarzenia przyciągnęła absolutną czołówkę polskiej branży IT, w tym czołowego dostawcę systemów ERP, niemiecką firmę SAP. 

Gala IT Champions 2024 ponownie zgromadziła crème de la crème polskiej branży IT, oferując przy tym niezapomnianą atmosferę, doskonałą zabawę i spotkania z wybitnymi gośćmi. Przyznawane przez czytelników i redakcję ITReseller statuetki są nie tylko prestiżowym wyróżnieniem, ale także świadectwem uznania dla ciężkiej pracy laureatów. Podobnie jak rok temu, gala odbyła się w eleganckich wnętrzach hotelu Raffles Europejski przy Krakowskim Przedmieściu 13 w Warszawie. Statuetkę w kategorii “ERP w chmurze” zdobyła firma SAP.

“Jest mi niezwykle miło, że zostaliśmy wyróżnieni i otrzymaliśmy nagrodę od Kapituły IT Reseller w kategorii “ERP w chmurze”. SAP jako lider rozwiązań klasy ERP, nie tylko na polskim rynku, ale przede wszystkim na rynku światowym, konsekwentnie realizuje strategię migracji i adaptacji cyfrowej środowisk on premisse do bezpiecznej, ultra szybkiej i innowacyjnej chmury (…). Z tego miejsca chciałbym podziękować przede wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nasz zaufaniem naszych partnerów, którzy realizują naszą strategię i realizują procesy wdrożeniowe” – powiedział Marcin Demkiw, Head of Presales, SAP Poland.

 

 

SAP, ze swoją wyjątkowo silną pozycją na rynku, ma niebagatelny wpływ na pracę tysięcy firm – w tym także ich migrację do chmury, a co za tym idzie, na obraz rynku chmury w regionie. By dowiedzieć się więcej na temat gali IT Champions, nagrodzonych firm, kategorii, wystąpień i debaty, przeczytaj poświęcony temu niezwykłemu wydarzeniu artykuł:

IT Champions 2024 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE